Як зробити дірку в ремені. для різання отворів в поясах ременях.

Кожен ремінь має численні отвори, щоб будь-яка людина міг підлаштувати його довжину під власну талію. Але іноді доводиться проробляти додаткові дірки в ремені , які стануть в нагоді, коли ви схудли або занадто поправилися. Це економить кошти на купівлю нового ременя, а також залишає вас в компанії вашої улюбленої речі.
Вам знадобиться
  • Ручка, дерев'яна дошка, молоток, цвях, заклепка, ніж, крем для взуття, зубочистка.
Інструкція
1
Прикладіть пояс до талії і визначте місце на ньому, де необхідно зробити отвір. Позначте цю область ручкою, зробивши невелику точку паралельно і на рівній відстані від інших дірок ременя.
2
Покладіть пояс на дерев'яну дошку зовнішнім боком вгору. Призначте до визначеного місця цвях і утримуйте його двома пальцями перпендикулярно дошці головкою вгору.
3
Плавно вдарте цвях молотком, посилюючи кожний наступний удар, поки ніжка цвяха повністю не проникне в пояс. Видаліть цвях з отвору.
4
Якщо пояс шкіряний - дірка готова. Якщо ремінь зроблений з іншого матеріалу і всі отвори на ньому оброблені заклепками, доведеться і це нове отвір теж прикрасити заклепкою. Використовуйте гострий ніж і молоток для згладжування країв заклепки.
5
Шкіряний ремінь (без заклепки) у новому місці проколу слід обробити безбарвним кремом для взуття. Використовуйте зубочистку або ватяну паличку, щоб занести в отвір крем для взуття. Це закріпить краю дірки.
Корисна порада
Використовуйте цвях тієї ж товщини, що й інші отвори пояса.