Як розрахувати оборот. Як розрахувати торговий оборот.

Оборот підприємства - один з важливих показників діяльності підприємства, який лежить в основі обчислення таких показників, як денна норма обороту і окупність. Знаючи оборот підприємства, можна розрахувати, чи рентабельно воно і виробити стратегію розвитку, що сприяє збільшенню чистого прибутку, що дозволить підприємцю як отримувати дохід, так і розвивати своє підприємство.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся, за який період ви хочете розрахувати оборот предпріятія.Ето може бути місяць, квартал, півроку або рік - період може бути будь-який, найголовніше - щоб він був узгоджений з іншими показниками по часовій шкалі, виходячи з якої він обчислюється. В основному використовується часовий період в один рік.
2
Після цього виведіть всі продажі, скоєні в цей період. Необхідно розрахувати всю виручку, яку ви отримали за цей період. Для цього підсумуйте грошову цінність всіх товарів, проданих за звітний період.
3
Виведіть всі витрати, здійснені за звітний період, обраний раніше. Порахуйте всі зобов'язання, витрати і витрати, які ви понесли за звітний період по всіх товарах, які були продані за цей період. Конкретного випадку їх грошову цінність.
4
Розділіть число, отримане при підсумовуванні продажів, на число, отримане при підсумовуванні витрат. Чим вище результат цих підрахунків, тим рентабельніше ваше підприємство і тим краще використовуються активи, наявні. При збільшенні обсягу обороту збільшується і отримується прибуток.