Як розучити танець.

Мелодія пісні постійно звучить в голові, танцювальні рухи в такт музики стоять перед очима - відчуття, які знайомі початківцям танцюристам або любителям, що розучує танець . Як розучити танець за короткий час і що в цьому випадку може допомогти, знати вам не завадить.
Інструкція
1
Найкращий спосіб розучування танцю - звернутися в танцювальні школи-студії або займатися індивідуально з хореографом. При груповому занятті вам буде веселіше розучувати складні елементи танцю, та й підглянути за іншими і звернутися до них за консультацією теж є плюсом. Зате в разучивании танцю в тандемі з хореографом, результат ваших танцювальних здібностей буде видно набагато швидше.
2
Якщо немає можливості відвідати школу танцю, то купите в магазині відеокасету з докладним розбором танцювальних елементів і загальних композицій. Найкраще, якщо поряд з відеоплеєром і телевізором ви поставите дзеркало в повний зріст, щоб спостерігати за дією на відеоплівці і в той же час оцінювати свої рухи, що відбиваються в дзеркалі. Не бійтеся багаторазово перекручувати відеокасету, ставте на паузу основні моменти. Головне тут - хоч і повільно, але поступово йти до вдосконалення своїх рухів. Запросіть вашого друга чи родича з боку оцінити ваш танець , а перед цим нехай він подивиться даний танець в професійному виконанні. Так він вкаже вам на ваші недоліки, а тренування стануть ефективніше.
3
Сходіть на танцювальне шоу, яке влаштовують різні нічні клуби, ресторани або бари. Танцюристи в цих закладах часто практикують з глядачами заняття з навчання основним танцювальним рухам в режимі реального часу. Ви маєте шанс поєднати приємне з корисним. І поїсте вдосталь, і придбаєте навички танцювальних рухів.