Як зробити краплю в фотошопі.

Якщо ви хочете оволодіти ефектом розбризканих крапель в програмі Photoshop, вам потрібно знати деякі тонкощі. Результатом роботи буде зображення, подібне тому неначебто знімок був зроблений, скажімо, під час сильного дощу. Також даний ефект добре буде виглядати на тлі наближеного морського прибою.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Перед початком роботи підберіть фотографію, яка може послужити підходящим фоном для ефекту. Хорошим варіантом буде вибрати фотографію лісу при не надто вираженою сонячній погоді, а краще якщо погода на зображенні буде похмурою. Потім, коли фонове зображення вже мається, створіть новий шар - Ctrl + Shift + N і переконайтеся, що основною і фоновий кольору встановлені за замовчуванням (чорний і білий, відповідно). Якщо ні, то клавіша D вирішить це питання.
2
Застосуйте до створеного шару фільтр Filter -> Render -> Clouds, а також фільтр Filter -> Stylize -> Find Edges і встановіть автоматичне врегулювання рівнів натисканням клавіш Ctrl + Shift + L. Після цього додайте також фільтр Filter -> Sketch -> Plaster. Тут поекспериментуйте з налаштуваннями параметрів Image Balance (прийнятними будуть значення від 38 до 42) і Smoothness (бажано 5-15). Далі для чіткості крапель застосуєте фільтр Filter -> Sharpen -> Unsharp mask із значеннями: Amount = 500%, Radius = 1,0
3
Після того як основні потрібні фільтри вже застосовані, взявши інструмент Magic Wand, в його налаштуваннях активуйте опцію Contiguous і клікніть на чорний фон отриманого зображення. Видаліть отримане виділення, натиснувши клавішу Delete, зніміть залишився виділення на краплях натисканням Ctrl + D. Потім на шар з проведеними маніпуляціями встановіть режим змішування Soft Light. Тепер для того щоб надати краплях більше реалістичності, виконайте наступні дії: виділіть краплі кліком по шару з ними, утримуючи клавішу Ctrl, після чого перейдіть на фоновий шар і застосуєте до нього фільтр Filter -> Distort -> Spherize зі значенням Amount 18-20% і режимом Normal. Зніміть виділення натисканням Ctrl + D - картинка готова.
Корисна порада
Це лише приклад, що відображає основні принципи ефекту розбризканих крапель по уявному об'єктиву. Зрозумівши їх, можна сміливо експериментувати як зі значеннями параметрів вищевказаних фільтрів, так і з застосуванням нових.
Фотошоп дозволяє створювати різноманітні візуальні ефекти, щоб надати певний стиль вашим написам і графічним об'єктам. Наприклад, за допомогою Фотошопа ви легко зможете створити текст з крижаною, вогненної або водної фактурою. Розглянемо кілька простих дій, що дозволяють створити напис в Фотошопі у вигляді об'ємних крапель.
Інструкція
1
Створіть в Фотошопі новий документ і напишіть на білому фоні будь-яке слово підходящим шрифтом. Виберіть на панелі інструментів кисть (Brush tool) і домалює на буквах і навколо них округлі і витягнуті краплі довільної форми.
2
Клацніть по будь-якому з шарів правою клавішею миші та виберіть Flatten Image, щоб об'єднати шари з краплями і текстом. Відкрийте палітру каналів (Channels) і створіть маску каналу, перетягнувши іконку будь-якого з шарів каналів на піктограму New Channel. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати канал.
3
Створіть фонове зображення для тексту - створіть новий документ і увімкніть відображення сітки (View> Show Grid). Потім підключіть опцію Snap To Grid. Орієнтуючись на сітку, расчертите документ на квадрати і залийте їх блакитним і темно-синім кольором почергово в шаховому порядку.
4
Виділіть фон і збережіть його як текстуру, вибравши в меню Edit опцію Define Pattern. Тепер знову відкрийте документ з буквами і встановіть фонову заливку, обравши створену текстуру (Pattern). Тимчасово відключіть шар з буквами, натиснувши на значок очі близько шару, і потім відкрийте меню Filter. В розділі Render виберіть опцію Lighting Effects. Встановіть освітлення фонової текстури, щоб вона виглядала цікавіше.
5
Тепер знову підключіть шар з буквами і скопіюйте канал. Зробіть канал активним, після чого відкрийте меню Filter і виберіть опцію Gaussian Blur з радіусом розмиття в 6 пікселів. Тепер відкрийте меню Image і відкрийте розділ Levels. Налаштуйте Input levels наступним чином: 36,1.00,54.
6
Створіть новий шар, залийте його білим кольором і завантажте скопійований канал з буквами, вибравши в меню Select опцію Load Selection. На шарі з буквами залийте виділення чорним кольором, після чого видаліть виділення.
7
Зробіть букви об'ємними, розмив їх за допомогою фільтра Gaussian Blur, після чого в меню фільтрів відкрийте розділ Stylize> Emboss, встановивши значення Angle: - 45, Height: 6 і Amount: 100%. Після цього відкрийте в меню Image розділ Adjust і виберіть пункт Curves.
8
Встановіть відповідні значення Input - Output Levels, щоб зображення стало ще об'ємніше. Також ви можете надати буквах обсяг за допомогою фільтра Artistic> Plastic Wrap. Встановіть шар з буквами як активний і змініть режим змішування фонового шару і шару з буквами на Hard Light. Використовуйте Deplace Filter, щоб створити в прозорих буквах ефект заломлення світла.