Як розміняти гроші. ощадбанк відмовляється від розміну грошей.

Нерідко ми стикаємося з ситуацією, в якій на руках у нас виявляється велика купюра, що вимагає розміну. Причому це може бути з різних причин, починаючи від того, що ми побоюємося носити настільки велику суму з собою, і закінчуючи тим, що ми просто не можемо що-небудь на неї купити, тому як немає здачі.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніть увагу на ларьки, які в множині розташовані на зупинках. В деяких випадках вам буде потрібно щось купити, тому як продавці можуть неохоче ділитися з вами дрібницею. Але іноді цей варіант може спрацювати.
2
Міняйте гроші в громадському транспорті: в маршрутці, метро, автобусі або тролейбусі. До кінця робочого дня у кондуктора часто скупчується дуже велика кількість дрібниці, яку він із задоволенням обміняє на більш великі купюри.
3
Використовуйте продуктові гіпермаркети та супермаркети. Ви можете як заплатити великою купюрою за покупку, так і попросити її розміняти. Зважаючи на велику кількість кас, високої прохідності магазину і, як наслідок, великої кількості готівки, вам з легкістю її розміняють наявними дрібними купюрами.
4
Зверніться в банк для того, щоб розміняти гроші . У більшості банків, що надають цю послугу, це безкоштовна операція, в одиничних випадках з вас можуть запитати відсоток від суми, яку ви міняєте. Загальний порядок такий: для того, щоб розміняти купюру будь-якого найменування, вам буде потрібно загальногромадянський або закордонний паспорт як посвідчення особи.