Як обнулити лічильник в принтері. Як замінити убираючу прокладку в epson.

В струменевих принтерах є спеціальний лічильник, який фіксує кількість відпрацьованих чорнил. Після досягнення певного рівня цей лічильник блокує роботу принтера і пропонує звернутися в сервіс-центр виробника. Цю проблему можна обійти, обнуливши лічильник. Розглянемо обнуління лічильника на прикладі принтерів Epson.
Інструкція
1
На сайті виробника скачайте програму SSC Service Utility. Після установки програми її потрібно налаштувати на роботу з прінтером.Откройте програму і перейдіть у вкладку «Настройки». В випадаючих списках виберіть встановлений принтер і його модель.
2
Перейдіть у вкладку «Монітор чорнила» і натисніть кнопку «Оновити», відобразиться інформація про стан принтера. Якщо в нижній частині вікна з'являться написи «Помилка» і «Переповнення лічильника», значить програма може працювати з принтером, і лічильник чорнила досяг бокові рівня. Згорніть програму в трей.
3
Клацнувши правою кнопкою миші на значку програми, в меню, можна подивитися поточне і максимальне значення лічильника.
4
Для скидання лічильника в контекстному меню значка програми виберіть пункт «Скинути лічильник відпрацювання». На запитання «Ви замінили убираючу прокладку» дайте відповідь «Yes». Перезапустіть принтер, після чого він почне роботу в звичайному режимі.
Корисна порада
Скидання лічильника дозволить зняти блокування з принтера, але все ж необхідно перевіряти реальний стан її всмоктуючої прокладки.