Як підписати діаграму. Як вставити підпис діаграми.

Діаграми - це найбільш інформативний спосіб подання числової інформації. Однак неможливо уявити собі вдалу діаграму без підходящої підпису. Зробити підпис даних до діаграм можна кількома способами. Можна редагувати документ в табличному редакторі, можна працювати з діаграмою, як з картинкою.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Excel
Інструкція
1
Безумовно, найпростішим способом підписи даних буде створення текстового стовпчика поруч зі стовпцем числових даних. Тобто, діаграма буде створена з числових даних, а підписи будуть автоматично імпортовані з текстового стовпчика. При його створенні потрібно враховувати, що підпис осередки даних повинна сусідити з відповідною осередком даних.
2
Підпис самої діаграми повинна заповнюватися при її створенні. Відкрийте "Майстер створення діаграм" (знаходиться в панелі інструментів) і в поле "Назва діаграми" введіть її підпис.
3
В тому випадку, коли вам потрібно вставити діаграму в презентацію або в друковане видання, може знадобитися створення незвичайної підпису. Найпростішим способом її отримання є робота з діаграмою в режимі зображення. Зробіть скрін екрану за допомогою кнопки "Print Screen" і вставте зображення з буфера обміну в будь-який графічний редактор. Тепер ви зможете створити будь-який підпис (намальовану або змонтовану з кліп-артів (невеликих картинок-шаблонів).
Корисна порада
Гарна підпис не повинна сильно кидатися в очі. Не використовуйте яскравих кольорів (червоний, синій, зелений). Класичне рішення - чорний і відтінки сірого.