Як розвивати дитину з народження.

От і почувся у вашій квартирі перший плач новонародженого. Ви вдома, пологи позаду, ритм життя поступово налагоджується. Тепер слід приступити до розвитку малюка, щоб він не відставав від своїх однолітків. Існує безліч способів, які сприяють ранньому розвитку дитини .
Інструкція
1
Терміни появи перших реакцій на зорові образи і звуки коливаються у різних дітей залежно від зрілості їх центральної нервової системи, від умов виховання і стану здоров'я. Як тільки ви помітите, що малюк став реагувати і намагатися сфокусувати свій погляд на якому-небудь предметі - допомагайте йому навчитися робити це. Купіть брязкальце і дзвенить нею, тільки на віддалі, щоб не налякати дитину.
2
Чутко реагуйте на крик дитини , спілкуйтеся з ним, носіть на руках - малюк швидше навчиться стежити за вашими переміщеннями і акцентувати на цьому увагу; у нього виробиться потреба в спілкуванні з вами і він реагуватиме, коли ви будете звертатися до нього.
3
Розмовляйте з крихіткою постійно. Пояснюйте свої дії, коли щось робите. Ведіть як-би діалог між собою, відповідаючи за малюка. Посміхайтеся якомога частіше, навіть якщо у вас немає настрою. Діти дуже чуйно реагують на ставлення до себе і настрій батьків. Малюки, до яких завжди звертаються з посмішкою, значно раніше розвиваються та стають добрими оптимістичними людьми.
4
Підберіть розвиваючі іграшки для дитини . Вони повинні бути яскраві і різноколірні. Буде непогано, якщо вони будуть видавати мелодійні звуки. Підвісьте їх над ліжечком, щоб малюк міг спостерігати за ними. Якщо ви помітите, що крихітка негативно реагує на ту чи іншу іграшку - приберіть її, оскільки вона зможе стати постійним джерелом дратівливості.
5
Можете починати читати книжки з першого місяця життя малюка. Вам може здатися, що він не слухає ваше читання, але насправді, відбувається розвиток слухових рецепторів. Згодом, дитина навіть може впізнаватиме якісь казки, тобто буде відбуватися і розвиток пам'яті. Не думайте, що малюк до року - істота, яка нічого не розуміє і не сприймає. Ставтеся до нього, як до повноцінної особистості, любите його, і ви побачите, що його розвиток відбувається стрімкими темпами.