Як роздрукувати повідомлення.

Існує декілька способів роздруківки будь-яких повідомлень, зображень та іншої інформації. Найпростіше роздрукувати повідомлення , це - скопіювати що з'явився текст або картинку в текстовий редактор і скористатися функцією друку.
Інструкція
1
Найлегше роздруківку повідомлення здійснити перетягуванням у відкритий документ текстового редактора Word, де стандартним набором команд (Файл, Друк, ОК) можна роздрукувати як текст, так і вставлені картинки.
2
Для друку зображення, за допомогою Microsoft Paint, належить виконати наступний порядок дій: - відкрити файл, вміст якого необхідно роздрукувати; - натисканням ALT + PRINT SCREEN зберегти необхідну зображення вікна (активного) в буфер обміну; - натисканням кнопки Пуск знайти пункт Програми, підпункт Стандартні, після чого викликати програму Paint; - в меню Правка вибрати команди: Вставити, Да (можна розглянути потрібне зображення перед друком); - в меню Файл вибрати команду Печать.
3
Утиліта Kleptomania застосовується для виділення тексту (наприклад, повідомлення про помилки програми) з метою його подальшого розпізнавання. При використанні цієї програми потрібно виконати наступні дії: - виділити на екрані комп'ютера прямокутну область, що містить повідомлення ; - після того, як програма розпізнає що міститься в повідомленні текст, вставити його комбінацією клавіш Ctrl + V в програму редагування текстів ; - роздрукувати отриманий (відформатований) текст засобами обраної програми (зазвичай пункти меню: Файл, Друк, ОК).
Зверніть увагу
При друку повідомлень в графічному форматі необхідно контролювати якість малюнка, так як в процесі передачі зображення, повідомлення може стати "нечитабельним".