Як роздрукувати смс. роздрукувати смс з телефону.

Якщо ви бажаєте отримати роздруківку смс-повідомлень з вашого мобільного телефону, ви можете зробити це двома способами: самостійно, або ж за допомогою особистого звернення в найближчий офіс вашого оператора стільникового зв'язку.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програмне забезпечення, телефон.
Інструкція
1
Самостійна роздруківка смс. Ви в будь-який момент можете вивести всі повідомлення з телефону на папір. Для цього вам буде потрібно наявність на комп'ютері спеціального програмного забезпечення. Необхідне ПЗ ви зможете знайти в комплекті поставки мобільного телефону. Також слід зауважити, що ви зможете роздрукувати тільки ті повідомлення, які збереглися на вашому телефоні.
2
Установка програмного забезпечення. Вставте диск, який йде в комплекті з телефоном. Встановіть програму для синхронізації пристрою з персональним комп'ютером, після чого виконайте рестарт системи через меню «Пуск». Як тільки система буде завантажена, відкрийте встановлену програму і підключіть до комп'ютера мобільний телефон, використовуючи USB-шнур.
3
Як тільки ви підключите мобільник до комп'ютера, на робочому столі з'явиться вікно з усіма можливостями програми. Тут ви зможете знайти розділ з повідомленнями смс. Деякі програми дозволяють відкривати в одному вікні відразу всі повідомлення (для цього передбачена спеціальна кнопка). Відкривши всі повідомлення, виведіть їх на друк, скориставшись відповідним пунктом меню в параметри поділу. Зазначимо, що не всі моделі телефонів передбачають можливість роздруківки повідомлень через ПЗ.
4
Роздруківка смс-повідомлень за допомогою особистого звернення до представництва вашого оператора стільникового зв'язку. В даному випадку вам достатньо відвідати найближчий офіс вашого оператора. Звернувшись до менеджера, попросіть його виконати роздруківку смс-повідомлень з вашого телефонного номера. Слід зауважити, що ви можете замовити подібну послугу, позначивши конкретну дату, за яку вам необхідна роздруківка.