Як підключити usb модем мтс. mts usb модем програма для підключення.

З USB-модемом кожна людина може відчути себе по-справжньому вільним. Даний пристрій дозволяє підключатися до всесвітньої павутини практично в будь-якій точці світу. Перш ніж ви зможете оцінити комфорт бездротового інтернету, вам буде потрібно підключити модем до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, USB-модем МТС.
Інструкція
1
Перед тим як ви зможете насолодитися інтернетом від МТС, вам належить вибрати для себе оптимальний тарифний план. Компанією на сьогоднішній день представлена ціла лінійка тарифів, кожен з яких розрахований на певні потреби користувача. У виборі кращого варіанту вам допоможе менеджер компанії при придбанні модему. Після того як ви визначитеся з тарифом, менеджер активує сім-карту для доступу в інтернет. Як тільки ваш модем буде активований, ви зможете користуватися інтернетом на абсолютно будь-якому комп'ютері.
2
Підключіть USB-модема МТС до ПК. Вставте пристрій в будь-який вільний порт USB на вашому комп'ютері і дочекайтеся визначення модему системою. Перед тим як ви отримаєте доступ в інтернет, вам належить встановити необхідне програмне забезпечення на свій ПК. Для цього не потрібно будь-яких спеціальних дисків. Інсталятор необхідного ПО буде запущений автоматично, як тільки модем буде підключений до комп'ютера.
3
Після запуску інсталятора вам потрібно вказати директорію призначення установки програмного забезпечення. Ви можете не змінювати настройки, залишивши параметри інсталяції за замовчуванням. Для цього завжди тисніть кнопку «Далі», після чого, натисніть на кнопку "Встановити". Інсталяція програмного забезпечення буде тривати не більше двох хвилин. По закінченню установки виконайте перезавантаження комп'ютера, задавши відповідну команду в меню «Пуск».
4
Після перезавантаження системи ви зможете вийти в інтернет через USB-модем. Для цього потрібно запустити встановлену програму за допомогою ярлика, який буде створений на робочому столі.
Існує два способи підключення до інтернету за допомогою мобільного зв'язку. Спосіб перший - підключення через USB модем (3G, 4G). Спосіб другий - через мобільний телефон з функцією модем а. Залежно від способу підключення різняться і способи настройки модем а.
Вам знадобиться
  • - USB модем або стільниковий телефон;
  • - інтерфейсний USB кабель;
  • - комп'ютер або ноутбук.
Інструкція
1
Встановіть модем на комп'ютер. Для цього з'єднаєте телефон з комп'ютером. З'єднання може бути здійснене за допомогою інфрачервоного порту, кабелю, Bluetooth, PC-карти. При з'єднанні через ІК-порт включите інфрачервоний порт телефону і розташуйте його на відстані не більше десяти сантиметрів від інфрачервоного порту комп'ютера і через деякий час модем буде автоматично встановлений. При підключенні за допомогою кабелю підключіть USB кабель телефону в USB-роз'єм комп'ютера і встановіть програмне забезпечення з компакт диска виробника телефону. При підключенні за допомогою Bluetooth увімкніть Bluetooth вашого телефону і з'єднайте телефон з комп'ютером. Після цього використовуючи «Майстер установки устаткування» встановіть програмне забезпечення для вашого телефону. Потім додайте телефон в список модем ов наступним чином: Пуск - Настройка - Панель управління - Телефон і модем - Модеми - Додати. У вікні, вкажіть потрібний вам модем , це ваша модель телефону і натисніть «Далі». При підключенні за допомогою PC-карти просто вставте PC-карту в PCMCIA слот в комп'ютері і дочекайтеся установки.
2
Відкрийте на комп'ютері вікно настройки модем а в наступному порядку: Пуск - Настройка - Панель управління - Телефон - Модем. Потім відкрийте вікно «Властивості модем а» клікнувши на встановлений раніше модем і натиснувши кнопку «Властивості». У закладці «Додаткові параметри зв'язку» знайдіть поле «Додаткові команди ініціалізації» пропишіть команду ініціалізації модем а. Дана команда ініціалізації модем а індивідуальна у кожного провайдера. Щоб дізнатися команду ініціалізації з'єднаєтеся по телефону з постачальником інтернет послуг або зайдіть на його сайт. Після того як ви ввели команду натисніть кнопку «ОК». Модем налаштований.
3
Запустіть керуючу програму, яка, як правило, дається мобільним оператором для з'єднання з інтернетом. Проведіть з'єднання, дочекайтеся відгуку програми про те, що з'єднання встановлено.
Зверніть увагу
Будьте уважні, успішна налаштування мобільного модему залежить від правильного дотримання інструкції по налаштуванню і рекомендацій оператора мобільного зв'язку. Неправильне підключення до послуги може привести до значних витрат ваших коштів з особового рахунку.
Корисна порада
Налаштування модему з мобільного телефону індивідуальна для кожної операційної системи і для кожного оператора мобільного зв'язку. Тому найкраще налаштовувати модем під чуйним керівництвом оператора технічної підтримки.