Як розщепити жир. Ситін розщеплення жирів.

Живий організм використовує жир в якості джерела енергії, адже недарма він входить до складу клітин, будучи неодмінною складовою частиною ядра і оболонки. Яким чином надійшов в організм жир розщеплюється, і яка хімічна суть цих перетворень? Знання фізіологічних основ допоможе кожному з нас стежити за вмістом жир а в організмі і певною мірою контролювати його.
Інструкція
1
Жир має складну будову. До його складу входять гліцерин, а також жир ниє кислоти, найбільш поширені з яких - пальмітинова, олеїнова і стеаринова. Від їх поєднання в з'єднанні з гліцерином і залежить утворення того чи іншого жир а.
2
З'єднання олеїнової кислоти з гліцерином утворює рідкий жир (рослинна олія). Пальмітинова кислота дає більш твердий жир і входить до складу вершкового масла. Стеаринова же кислота входить до складу самих твердих жир ов, наприклад, сала. Синтезування людським організмом специфічного жир а можливо при надходженні всіх цих трьох жир них кислот.
3
В процесі життєдіяльності організму і, зокрема, при травленні жир розщеплюється на свої складові частини - жир ниє кислоти і гліцерин. Відбувається нейтралізація жир них кислот лугами, при цьому утворюються їх солі (мила), розчинні у воді і легко всмоктуються.
4
Конкретно ж розщеплення жир ов бере початок у шлунку. Шлунковий сік має в своєму складі таку речовину як ліпаза. Вона розщеплює жир на гліцерин і кислоти. Розчинення і подальше всмоктування кислот відбувається тільки завдяки жовчі. Жовч збільшує дію ліпази до 20 разів. А гліцерин розчинний у воді і добре всмоктується. Слід мати на увазі, що в шлунку розщеплюється тільки той жир , який роздроблений на дрібні частинки ( жир молока, наприклад). Розпаду жир а на дрібні частинки також сприяє жовч.
5
Подальше розщеплення жир ов під впливом соків кишкових залоз відбувається у дванадцятипалій кишці. Тут вони доводяться до такого стану, що всмоктуються в кров і лімфу. В тонкому кишечнику його сік остаточно розщеплює жир на складові продукти.
6
Зрозуміло, в організмі залишаються деякі запаси жир а, мають енергетичне значення. У середньому в людини в організмі жир складає 10-20% ваги. При деяких захворюваннях, що порушують обмінні процеси, вміст жир а може доходити до 50% ваги тіла. Кількість отложившегося, а не розщепленого жир а залежить від статі, віку, роду занять, загального стану здоров'я. Спалюванню жир а сприяє рухливий, активний спосіб життя.