Як писати пояснювальну записку. в Яких випадках роботодавець може вимагати пояснювальну.

Пояснювальна записка - один з найпоширеніших документів в кадровому діловодстві. Під нею розуміється невелике пояснення, складене за певними виробничих питань. Пояснювальна записка може бути написана або в якості додатку до якого-небудь основного документу, або як пояснення щодо питань трудових або виробничих відносин.

У яких випадках необхідно писати пояснювальну записку? Але найчастіше пояснювальна записка складається для прояснення ситуації, що виникла, що спричинила якісь порушення виробничої дисципліни або виробничого процесу, причому з точки зору її винуватця. Цьому співробітникові необхідно писати пояснювальну записку, щоб представити начальству свою версію події, а також допомогти йому розібратися в причинах виниклих проблем.Стоіт відзначити, що у відповідність до законодавства роботодавець зобов'язаний попросити співробітника скласти пояснювальну записку в разі серйозного дисциплінарного порушення, наприклад, прогулу. Разом з цим працівник має право відмовитися від написання пояснювальної. В цьому випадку роботодавець може скористатися можливістю скласти відповідний акт про відмову і застосувати дисциплінарне стягнення навіть без урахування пояснень винного.

Писати пояснювальну записку можна в довільній формі

На сьогоднішній день Трудовий кодекс строго не регламентує форму написання такого документа і його зміст. Тому писати пояснювальну записку можна в абсолютно довільному вигляді, не дотримуючись якихось строгих правил. Необхідно лише дотримуватися певних вимог, що пред'являються до більшості офіційних документів.У правому верхньому куті пояснювальній записки має бути вказаний адресат, а також що склало її обличчя. Як адресата виступає, як правило, директор підприємства або його заступник. Трохи відступивши від цієї «шапки», посередині листа необхідно написати Пояснювальна записка. Потім її автор викладає суть інциденту, дає його оцінку, вказує причини та наслідки. Обсяг даної пояснювальній частині може бути довільним. В лівому нижньому куті пояснювальній записки працівник ставить дату її складання, в правому - підпис і його розшифровку. Після цього пояснювальну записку можна представляти на розгляд начальству.