Як розширити свій канал.

Відкрити в собі нові можливості і сили, дізнатися про нерозкрите таланті, побачити те, що раніше для вас було приховано, відгадати загадки природи - все це і багато іншого дозволить вам зробити нове сприйняття життя за допомогою розширення каналу вашої свідомості зі Вселенной.Способов для цього декілька.
Інструкція
1
На кожну людину діє космічна сила, і енергія природи буквально пронизує його чакри. В тілі людини знаходиться канал - провідник енергії. Канал бере початок із заснування куприка і рухається вгору, пронизуючи хребет, досягаючи головного і спинного мозку. Цей канал відповідає за сексуальне збудження людини, його негативні емоції і за такі природні потреби організму, як потреба в їжі і відпочинку.
2
Щоб розширити свій канал, необхідно звернутися до вашої космічної схильності. Якщо вам протегує знак вогню (ви народилися під вогненним знаком зодіаку - Овен, Лев, стрілець), то слід шукати зустрічі зі станом тепла. Більше бувайте на сонці, підставляючи своє обличчя під його гарячі промені. В цей момент закрийте очі, і подумки зверніться до сонця за допомогою і підтримкою. Уявіть, як сонячний промінь проникає у ваше тіло і його тепло розтікається струмочками по вашим артеріях. Ви відчуваєте прилив сил.
3
Для тих, кому ближче водна стихія, слід спробувати розширити канал у води. Бажано знайти таке місце, де простора водна гладь розстелилася до нескінченного горизонту. Прислухайтеся до звуків води. Дихайте з ними в унісон, відчуйте свіжість води і її мелодію. В теплу пору, зайдіть в воду, розпустивши волосся, зверніться до води, наче вона ваша добра приятелька, з'єднаєтеся з водою, як ніби вона - частина вас і трохи пропливіть. Ви відчуєте бадьорість, і світла енергія води просочиться в ваше тіло.
4
Для розширення езотеричних каналів, більше бувайте там, де вам подобається, де ви відчуваєте себе затишно і захищено. Інтуїція вкаже вам вірний шлях.