Як розплавити мідь ? Який метал можна розплавити будинку.

Якщо у вас виникла необхідність розплавити метал для будь-яких цілей, ви зіткнетеся з низкою проблем, які можна вирішити і все одно виконати дану процедуру власними руками. Наприклад, розплавити мідь не так складно, як багато інших матеріалів. І при бажанні це цілком реально зробити самому.
Інструкція
1
Знайдіть спосіб домогтися температури більше, ніж 1083 градуса за Цельсієм. Дана температура необхідна для того, щоб мідь почала плавиться. Не вірте історіям про те, як люди змогли розплавити мідь на багатті в консервній банці або шматочок мідного дроту на ложці, використовуючи тільки запальничку. Навіть якщо їх історії реальні, висновок можна зробити один - це була не мідь .
2
Скористатися можна доменною піччю, якщо така мається там, де ви живете або якщо у вас є можливість скористатися їй. Перш ніж знімати в оренду піч, переконайтеся, що вона може нагріватися до потрібної вам температури і в ній є можливість регулювання спека, так як не можна, щоб мідь починала скипати. Потрібно вміти балансувати між температурними перепадами.
3
Спробуйте спорудити піч для виплавки вдома самостійно. Зробити будинки піч для плавлення можна з підручних матеріалів. Схеми, за якими роблять такі печі, є на кожному спеціалізованому форумі. Найпоширеніша конструкція створюється з використаного вогнегасника. Якщо ви вибрали цей варіант, тоді відпиляйте головку вогнегасника і приробити закривається кришку. Обробіть внутрішню частину глиною і встановіть плавильний елемент, придбати який можна в спеціалізованих магазинах.
4
Пам'ятайте, що форма, коли буде проведений затоку розплавленої міді, повинна мати велику температуру плавлення, ніж сама мідь .
5
Не забувайте про азотну середу, яку потрібно створити для успішного плавлення, в іншому випадку ви можете попросту витратити матеріал.