Як розмістити свою сторінку в інтернеті.

Інтернет міцно входить у наше життя. Кількість сайтів росте небувалими темпами з кожним днем. Свої сторінки в інтернеті зараз є не тільки у просунутих користувачів, але навіть у тих, хто зовсім недавно поняття не мав про те, що таке своя сторінка в глобальній мережі. Що ж треба знати, щоб розмістити свою сторінку в інтернеті ?
Вам знадобиться
  • Уміння користуватися ФТП-клієнтом
  • Навики роботи з файловими менеджерами
Інструкція
1
В першу чергу необхідно цю саму сторінку створити. Зараз мається багате безліч різних редакторів та навчальних посібників, за допомогою яких навіть новачок з часом може стати непоганим творцем сайтів. Особливу увагу варто звернути на навчальні відео-курси, т.к. у відео-форматі матеріал засвоюється на порядок швидше
2
Після того як сайт створений, необхідно дати йому ім'я. Ім'я в інтернеті має на увазі під собою адресу, за якою можна буде відшукати ваш ресурс серед величезної безлічі інших. Таке ім'я називають доменним або просто доменом.
3
Можливо ви чули про якісь доменах другого і третього рівня. Що це таке? Домен другого рівня позначає, що ім'я вашого сайту в адресі перебуватиме одразу після букв "www", наприклад, "www.vashdomen.ru", де "vashdomen" - це ім'я вашого домену.
4
Доменні імена третього рівня подразумевают, що ім'я вашого сайту буде закріплено за чиїмось іншим ім'ям. Зазвичай домени третього рівня надають безкоштовні сервіси, та адресу сайту в цьому випадку буде мати наступний вигляд: "www.company.vashdomen.ru", де "company" - ім'я сервісу, який дав вам домен.
5
Якщо ви хочете бути впевнені в тому, що ваш домен ніхто не вкраде і не відніме, однозначно користуйтеся платними сервісами реєстрації доменних імен. Такі сервіси називають ще реєстраторами доменів. З їх же допомогою ви зможете підібрати унікальне ім'я свого сайту.
6
Після того як сайту привласнений домен, необхідно подумати про те, де розмістити свій сайт. В інтернеті більшість сайтів розміщено на так званих хостингах. Хостинг - це цілодобово працюючий сервер, який здійснює зберігання файлів сайтів, і доступ до них з мережі.
7
Не поспішайте реєструватися на першому-ліпшому хостингу. Якщо ви плануєте розвивати свій ресурс в майбутньому, то виберіть декілька варіантів хостингів і почитайте відгуки тих, хто ними користувався раніше. Іноді навіть дуже порядна з вигляду сервіс може виявитися абсолютно непридатним, маючи з ним справу, ви витратили б свій час і гроші.
8
Послуги хостингу можуть бути також і безкоштовними. Однак у цих випадках ніхто не даватиме вам гарантії, що вже завтра ваш сайт не зникне і не буде працювати без збоїв. Однак є сенс використовувати безкоштовні хостинги на початковому етапі, коли технологія розміщення сайту в мережі вами тільки освоюється.
9
Після реєстрації на хостингу вам будуть дані дані для входу в призначену для користувача панель хостера, DNS-адреси, а також дані для ФТП-з'єднання.
10
DNS-адреси, отримані у хостера, вам будуть потрібні для прив'язки доменного імені до місця зберігання вашого сайту. Тобто ви прописуйте DNS в панелі управління вашими доменними іменами і після розміщення сайту на хостингу, ваші сторіночки будуть видні в просторі інтернету.
11
ФТП-дані будуть потрібні для безпосереднього розміщення готового ресурсу на хостингу. Зазвичай для цього на сервері хостера створюється папка з ім'ям вашого сайту (якщо доменних імен декілька), до якої копіюються всі створені сторінки.
12
Після розміщення файлів сайту на хостингу можна спробувати набрати його інтернет-адресу та перевірити працездатність ресурсу. Однак якщо зробити це в один день з додаванням DNS-даних в панель сервісу-реєстратора доменних імен, то за вказаною адресою може нічого не виявитися. Не засмучуйтеся, нове доменне ім'я просто не встигли прив'язати до вашого хостера.