Як перевірити, чи існує ящик.

Електронна пошта і листи, що приходять на електронну адресу, давно вже стали невід'ємною частиною життя багатьох користувачів мережі інтернет. Іноді потрібно перевірити достовірність наданих даних, у тому числі і справжність електронного ящика . Якщо потрібно дізнатися сам факт його існування, то нічого складного в цьому немає.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет
Інструкція
1
Перевірити, чи існує ящик електронний пошти з конкретним ім'ям досить просто. І для цього є кілька перевірених способів. Найпростіший з них - написати листа на цей ящик. Зміст його може бути абсолютно будь-яке. Всі великі поштові сервіси мають систему зворотного оповіщення. І якщо лист не може бути доставлено унаслідок відсутності адресата - ви отримаєте про це звіт.
2
Другий спосіб займе трохи більше часу, але дасть стовідсотковий результат. Спробуйте зареєструвати поштову скриньку з даним ім'ям. Якщо він вже існує, то система не дозволить вам ввести його ім'я при реєстрації. Єдиний мінус даного способу - спочатку потрібно з'ясувати на якому сайті можна реєструвати поштові скриньки даного формату.
3
Якщо вам не підходять обидва ці способи, то можете скористатися сервісами для перевірки існування перевірки існування поштових скриньок.