Як встановити динаміки в калині. динаміки в двері калини.

Штатні аудіосистеми в автомобілі Lada Kalina встановлюються тільки в варіантах «норма» і «люкс». Така «добавка» буде коштує пересічному покупцеві в чотири тисячі рублів. Багато автолюбителів воліють встановити в даний автомобіль динаміки і магнітолу самі, вибравши вподобану техніку. Установка свого обладнання анулює гарантію, тому якщо ви купили нове авто, подумайте про це.
Інструкція
1
Краще встановіть динаміки в передніх дверях автомобіля або в полиці багажника - там їх легко підключити через вже наявної підведеної проводці, і вони відмінно впишуться в інтер'єр машини. Проте місця установки обмежуються лише вашою фантазією. Для роботи вам знадобляться викрутки і гострий ніж.
2
Зніміть оббивку передніх дверей. Для цього відключіть від акумулятора провід, який йде від негативної клеми. Виверніть передній і задній гвинти, за допомогою яких кріпиться накладка оббивки.
3
Отожмите на себе ручку відкривання дверей, відкрутіть гвинт, яким вона кріпиться, зніміть її. Виверніть болти, які тримають оббивку знизу, відіжміть її так, щоб власники вийшли зі своїх отворів в двері. Від'єднайте колодки проводів, які керують склопідйомниками і блокуванням дверей, а потім зніміть оббивку.
4
Виріжте отвори в оббивці, діаметр яких повинен бути трохи більше діаметру динаміків. Встановіть їх і дотримуючись полярності, підключіть динаміки до вже наявної проводці в двері машини. Уважно вивчіть інструкцію, яка додається до динаміків, слідуйте їй. Встановіть оббивку в зворотному порядку.
5
Для установки динаміків в багажнику, зніміть полку і виріжте в ній отвори під аудіосистему. У колісних арок в бічних оббивках багажного відсіку прокладена проводка, до якої і підключіть динаміки , потім закріпіть їх і поставте полку на місце.