Як розсадити полуницю. розсаджування садової полуниці.

Полуниця - це найперша ягода сезону. Вона дуже красива, смачна і ароматна. У полуниці міститься величезна кількість корисних мікроелементів та вітамінів. А вітаміну С в полуниці міститься набагато більше, ніж у цитрусових фруктах. Корисна, смачна і насичена антиоксидантами полуниця є улюбленими ласощами для дорослих і дітей. Розсадите полуницю на садовій ділянці і насолоджуйтеся щороку багатим урожаєм.
Інструкція
1
Перед тим як почати розсаджувати полуницю , потрібно як слід підготувати грядку. Перекопати землю і внести перегній.
2
Найбільш вдалий час для розсаджування полуниці - липень місяць, 20-25 числа. На кожному кущі полуниці виростають вуса, на кінцях яких утворюються розетки з 3-4 листочками. Важливо пам'ятати, якщо ви вирішили заздалегідь розсаджувати полуницю , то потрібно заздалегідь, за рік відзначити кущики, які краще за всіх плодоносили. А на наступний рік зробити їх матковими, тобто обривайте всі квіти, а вуса залишайте для розмноження. Один кущ полуниці може дати до 30 розеток. І тоді ви отримаєте відмінний посадковий матеріал. Полуниця не може одночасно давати ягоди і давати повноцінні паростки. На інших кущах полуниці навпаки вуса потрібно зрізати, щоб був повноцінний, багатий урожай.
3
Відокремте розсаду від маточного куща (вона повинна бути вже з добре розвиненою кореневою системою) і викопайте разом з невеликою грудкою землі. Висаджуйте відразу на приготовлену грядку.
4
Після посадки розеток їх необхідно відразу ж полити з невеликої лійки методом дощування. Розсаду потрібно прикрити невеликими аркушами паперу і поливати щодня з лійки по 2-3 рази протягом тижня.
5
Протягом серпня зробити 2-3 розпушування ґрунту на глибину 5 сантиметрів, таким чином, розсада добре прийметься.
6
За все літо сформується хороший кущ і вже на наступний рік ці паростки дадуть непоганий урожай.
Корисна порада
Через 3 роки полуницю потрібно розсаджувати знову, так як урожай помітно знижується, і ягоди виростають маленького розміру. Поливати полуницю потрібно не рідше одного разу на тиждень.