Як перевірити пінг інтернету.

У користувача операційної системи Windows може виникнути необхідність перевірити доступність будь-якого інтернет вузла. Для цього є кілька способів. У загальному значенні « пінг » (англ. Ping) - це програмне мережеве взаємодія між вузлами мережі, яке передбачає відправку серії службових мережевих пакетів, на які віддалений вузол зазвичай дає відповідь-відгук, якщо тільки з його боку це не заборонено.
Вам знадобиться
  • Встановлена операційна система сімейства Windows;
  • Підключення до інтернету;
  • Встановлений браузер.
Інструкція
1
Встановіть з'єднання з інтернетом штатним чином, яким він передбачений настройками вашої операційної системи.
2
Клацніть лівою кнопкою миші на «Пуск» або натисніть відповідну клавішу на клавіатурі. Виберете пункт меню «Виконати». Можна зробити простіше, натиснувши поєднання клавіш Win-R. Відкриється вікно «запуск програми». Переконайтеся, що мова введення англійська. Введіть нижченаведену команду, а після натисніть Enter або клікніть на «ОК» лівою кнопкою миші: cmd/k ping www.ruВ даному прикладі через командний процесор операційної системи буде ініційований запуск утиліти ping.exe для посилки тестових пакетів для хоста (вузла мережі) www .ru і очікування відповіді від нього з аналізом тимчасових характеристик. Якщо вузол дасть відповідь, то буде отримано чотири відповіді.
3
Ознайомившись з результатами, закрийте вікно командного процесора або введіть в його вікні команду EXIT і натисніть клавішу Enter.
4
Розглянемо, як здійснити пінг за допомогою інтернет ресурсів. Запустіть браузер і в рядку введення адреси наберіть http://ip-ping.ru/ping
5
Введіть www.ru в поле вводу над кнопкою «запит» і натисніть її. По завершенню тестування, буде наданий детальний звіт цього вузла.
6
Більш «барвистим» сервісом можна скористатися якщо перейти за адресою http://speedtest.netПеред вами відобразиться інтерфейс, який зеленої стрілкою позначає ваше географічне місце розташування, а якщо навести на неї вказівник, будуть повідомлені подробиці.
7
Невеликими білими колами позначені пропоновані тестові вузли. Поперемінно наводите на них покажчик та потрібне натисканням лівої кнопкою миші. Для зміщення карти зафіксуйте натисканням лівої кнопки миші в будь-якому місці, яке позначається синім кольором. Це області поза вузлів. Після вибору в верхньому лівому куті інтерфейсу буде відображатися значення PING для обраного вузла.
8
Якщо ви бажаєте вибрати інші сервіси, то пройдіть по адресу http://com-seo.ru/spisok-ping-serverov-pings-server-list-pinga.htmlЭта сторінка надасть обширний список інтернет-посилань на пінг -Послуги.