Як промивати очі чаєм.

Запалені очі через втому, застуди, алергії мають не найпривабливіший вигляд. З таким хворобливим станом очей необхідно боротися, щоб не посилити процес їх запалення. Найдоступнішим і знімають запалення засобом для очей є чорний і зелений чай. Чай здатний усунути не тільки втому тіла, але і зовнішнього вигляду, а також за рахунок своїх цілющих властивостей принести позбавлення від деяких видів захворювань очей (наприклад, кон'юнктивіту). Регулярне промивання очей може за кілька днів повернути їм здоров'я і блиск.
Вам знадобиться
  • - чорний чай,
  • - спонжики або вата,
  • - невелика ємність для завареного чаю.
Інструкція
1
Заваріть міцний чай в порцеляновому посуді. Дайте йому настоятися до теплого стану. Візьміть для кожного очі окрему вату або спонжики і рясно змочіть їх в чайному розчині. Перед тим як промивати очі чаєм, прийміть заходи обережності, оскільки чай здатний до стійкого фарбуванню тканин, і випадково пролиті краплі можуть зіпсувати одяг.
2
Нахиліться над умивальником або ванною. Ватою, змоченою в чаї, проведіть від зовнішнього кута очі до внутрішнього кута. Повторіть різними ватними тампонами кілька разів. Щоб чай потрапляв саме в очі , нахиліть голову набік. Чи не протирайте напівсухий ватою - це не тільки не принесе результату, а й ще більше роздратує очей. Після промивання промокніть шкіру навколо очей паперовою серветкою. Цей спосіб промивання очей чаєм підходить при запаленні кон'юнктиви і засміченні очей чужорідним тілом.
3
Для промивання очей також підходить ємність, наповнена чаєм. Піднесіть її близько до ока і постарайтеся проморгати їм в чайному розчині. Цей спосіб ефективний при попаданні в очі пилу, піску, ворсинок і інших сторонніх речовин.
4
Припухлость очей, викликану втомою, можна зняти свіжозавареним і остиглим чаєм. Прийміть зручне положення, напівлежачи, змочіть спонжики в прохолодному настої чорного чаю (можна змішаного з зеленим чаєм), і прикладіть на кілька хвилин на закриті повіки очей. Слідкуйте за тим, щоб м'язи очей були розслаблені. Для цієї ж мети можна використовувати готові чайні пакетики, змочені в гарячій воді і охолоджені. Однак воістину цілющими властивостями володіє традиційно заварений чай.