Як розіграти приз.

В розіграші призу , головне, зацікавленість учасників та їх прагнення роздобути жаданий подарунок. Щоб викликати ці почуття, слід правильно організувати розіграш і підготувати до нього учасників.
Інструкція
1
Анонсування. Якщо ви проводите розіграш на вулиці при масовому скупченні людей, візьміть рупор і весело закликайте людей до участі. Не кажіть занадто багато інформації. Головне, натякніть, що абсолютно кожен учасник зможе виявитися переможцем. Надія і віра в виграш - стимул до участі в будь-якому заході.
2
Інтрига. Створіть у розіграші призу інтригу. Припустимо, переможця в конкурсі буде визначати уповноважену журі, але головне слово буде за народом. За кого проголосує натовп людей залишається таємницею. Заінтригувати учасників можна і самим призом, не зазначивши його. Так на запитання учасника, за що він змагається, можна лукаво посміхнутися і сказати, що цей приз - мрія будь-якої людини і дістати його ось так безкоштовно вдається не кожному. Тоді в учасниках конкурсу ще більше прокинеться бажання і прагнення боротися за приз.
3
Антураж. Прикрасьте соответствующе обстановку розіграшу призу . Надайте заходу урочистість. Нехай грає фоном заводна музика. Спорудіть три призових п'єдесталу. Приготуйте медалі різного ґатунку - золото, срібло і бронза. Повісьте повітряні кульки, запросіть акторів і промоутерів, що затягають людей на розіграш призу . Загалом, створіть таку обстановку на заході, яка викличе цікавість у проходять повз людей.
4
Роздайте листівки на вулицях і повісьте інформаційні листи на стендах. У листівках повинна бути зрозуміло прописана інформація про умови участі в конкурсі, номінал призу (за бажанням) і дата з точним часом проведення розіграшу призу . Роздавайте листівки за кілька днів до проведення розіграшу.