Як зробити інгаляцію в домашніх умовах.

У вас кашель, біль в горлі, закладений ніс і болить голова - це застуда. Одним з найбільш результативних способів лікування, яке вам може призначити лікар, є парова інгаляція.
Інструкція
1
Погодьтеся, що кожен з нас з періодичністю раз на рік, а багато хто і того частіше, стикається з яким-небудь респіраторним захворюванням, яке обов'язково супроводжується кашлем, болем в горлі та іншими всім відомими симптомами. Один з найкращих методів лікування таких захворювань - це зробити інгаляцію в домашніх умовах .
2
Слід зазначити, що інгаляція - дуже ефективний засіб, тому робити її треба з розумом, адже вона може як полегшити ваш стан, так і погіршити її. Пам'ятайте, що інгаляцію може призначити тільки лікар, тому не варто займатися самолікуванням. Він також пропише ті лікарські засоби, які додають у воду для більш успішного лікування: це можуть бути різні трави або масла, йод, сода, картопля, цибуля або часник.
3
Отже, вам призначили інгаляцію . Давайте розберемо основні правила, які дозволять зробити інгаляцію в домашніх умовах легко і результативно. По-перше, для цих цілей краще всього виділити окремий чайник або каструльку. Також вам знадобиться воронка з паперу і великий рушник, яке накидають на голову при вдиханні пари.
4
Якщо ви проводите інгаляцію маленькій дитині, буде дуже зручно скористатися кавником, при цьому на його носик зазвичай надягають обрізану соску або гумову трубочку. Головне правила для дитячої інгаляції - ні в якому разі не саджайте дитину над киплячою водою, це може привести до опіків слизових оболонок носа і горла. Тривалість дитячої інгаляції - максимум 5 хвилин, для дорослих можна і довше - 15-20 хвилин.
5
Після того як ви закінчили дихати паром, треба обов'язково сховатися теплою ковдрою і випити або чай з медом або малиною, або тепле молоко з маслом і медом. Інгаляцію зазвичай призначають один раз в день, дуже добре проводити її саме ввечері перед самим сном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=50jarxh3axQ