Як зробити шкіру обличчя ідеальною в домашніх умовах. Як зробити шкіру ідеальною за кілька годин.

Ідеальна шкіра обличчя - мрія багатьох жінок. Однак для того щоб домогтися приголомшливих результатів, не обов'язково проводити безліч часу в косметичних салонах. При правильному догляді зробити шкіру ідеальною можна і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Зробити шкіру обличчя ідеальною в домашніх умовах допоможе раціональне харчування і відмова від шкідливих звичок. Включайте в свій щоденний раціон якомога більше овочів, фруктів і зелені, і результат не змусить себе довго чекати. Крім того пийте якомога більше питної води.
2
Для того щоб шкіра обличчя була ідеальною, обов'язковою умовою будуть і регулярні заняття спортом. Крім того, якщо хочете щоб колір обличчя покращився - щодня гуляйте на свіжому повітрі.
3
Визначте, до якого типу належить ваша шкіра, і використовуйте тільки ті косметичні засоби, які підходять вашому типу шкіри. При цьому віддавайте перевагу тим засобам, які виготовлені на натуральній основі.
4
Захищайте свою шкіру від несприятливих впливів. Так, в літній час не зловживайте засмагою, при будь-якому тривалому перебуванні на відкритому сонці використовуйте крем із захисними властивостями. Крім того, спеціальний захисний крем необхідний і на зимовий період.
5
Зробити шкіру обличчя ідеальною в домашніх умовах допоможе регулярний пілінг. Якщо у вас жирний тип шкіри, то застосовуйте скраб двічі на тиждень. Якщо ж шкіра суха або комбінована, то цілком достатнім буде очищення шкіри раз на тиждень.
6
Робіть маски для обличчя хоча б один раз на тиждень, так як вони покращують тонус шкіри і забезпечують її необхідними поживними речовинами.
7
Для шкіри в області очей використовуйте тільки спеціально призначені для цього кошти.
8
Забезпечте своїй шкірі регулярне харчування і зволоження - наносите за кілька годин до сну живильний крем. Якщо ж шкіра суха і виглядає тьмяною в денний час - скористайтеся денним кремом.
9
Не забувайте через 15 хвилин після нанесення крему прибирати його надлишки, скориставшись ватним диском або ж серветкою.