Як збільшити фізичну пам'ять.

З часом будь-який комп'ютер починає працювати повільніше. Це відбувається тому, що нові програми, ігри і всілякі утиліти вимагають все більшої потужності для стабільної роботи. Найбільш ефективний спосіб прискорення роботи вашого комп'ютера, що не вимагає величезних затрат часу і грошей - збільшення фізичної пам'яті комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Everest
Інструкція
1
З'ясуйте тип оперативної (фізичної) пам'яті, використовуваної на вашому комп'ютері. Для цього достатньо прочитати інструкцію до материнської плати. Якщо її не виявилося під рукою - встановіть програму Everest. Вона покаже не тільки тип, але і тактову частоту вашої оперативки.
2
Якщо ви плануєте додати плату оперативної пам'яті до вже наявних у вашому ПК, то рекомендовано набувати плати, ідентичні встановленим. Дві однакові плати, працюючі в парі, видають продуктивність на 15-20% вище, ніж різні. При цьому, якщо ви поставите другу плату більшої частоти, то працювати вона буде на рівні слабкої планки.
3
Якщо ви вирішили замінити всі плати, то придбайте оперативну пам'ять , відповідну максимальним можливостям вашої материнської плати. Таким чином ви убезпечите себе від всяких сумнівів, і в разі недостатнього збільшення продуктивності сміливо прийміть за інше обладнання.
4
Вставте оперативну пам'ять у вільні слоти на материнській платі, попередньо очистивши їх від пилу, і включіть комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lv7DvwMbdpo