Як зробити картину на стіну. з чого можна зробити картину.

Існує чимало можливостей прикрасити своє житло. Можна, наприклад, купити картину професійного художника або підібрати і оформити відповідні за стилем репродукції. А можна зробити що-небудь зовсім не схоже на те, що є в інших. Красиві композиції можна зробити з клаптиків, старих фотографій, сухих рослин, камінчиків і черепашок. Підійде навіть самий звичайний пластилін, з якого можна зліпити рельєф, дуже схожий на керамічний. Але з чого б не була зроблена картина - її необхідно повісити на стіну.
Вам знадобиться
  • - Товстий картон або фанера
  • - Рама з багета або металева, або рейки
  • - Клей
  • - Матеріали для самої картини
  • - Кілька невеликих цвяхів
  • - Молоток
  • - Лобзик або невелика ножівка
Інструкція
1
Підберіть або зробіть картину . Почніть з фону. Виріжте відповідний за формою і розміром шматок картону або фанери, підготуйте матеріали. Для картини з соломки або сухого листя на картон наклейте аркуш кольорового паперу. Папір краще брати оксамитову, але це не обов'язково. Намітьте композицію. Можна придумати щось своє, а можна змалювати вподобану вам картинку. Якщо ви робите композицію з листя, просто розкладіть їх на тлі, спробуйте різні варіанти розташування і виберіть оптимальний. Рельєф з пластиліну ліпіть шар за шаром, поки не вийде фон потрібної товщини, на якому робиться ескіз і ліпляться об'ємні частини. Для колажу старі фотографії необхідно підігнати за формою і підрізати.
2
Після того як ви вибрали сподобався вам варіант композиції, наклейте деталі на фон. Старі фотографії наклеюються цілком, причому намазується фотографія. З соломки можна зробити більш-менш великі деталі малюнка окремо, а вже потім скласти їх в загальну картину . Для цього виріжте з щільного паперу або картону деталі потрібної форми і наклейте на них соломинки одну до однієї без проміжків. Дуже красиво виглядає, коли напрям соломинок різне в різних деталях. Рельєф з пластиліну необхідно пофарбувати і покрити лаком.
3
Підберіть раму. Раму з багета краще замовити в майстерні. Якщо по стилю більше підходить рамка з тонких рейок, її можна зробити самостійно. Виріжте задник з щільного картону. Він повинен бути трохи більше самої картини. Зробіть паспарту - з підходящого за кольором картону виріжте квадрат, рівний за розмірами заднику, а всередині його - отвір для картини. Відпиляєте рейки за розміром. Кути сточите від центру до країв під кутом 45 ° і склейте рейки за кутовими зрізами. Зігніть кілька дрібних цвяшків і вбийте їх в рейки з боку задника так, щоб вони його тримали. На короткій стороні повинно бути не менше двох цвяшків.
4
Подумайте, як ви підвісити картину . На металевих рамках є спеціальні пази. Можна зробити такі ж і на дерев'яній рамці, а можна вклеїти в верхню рейку металеві петельки і підвісити картину на шнур або на ланцюжок.
Корисна порада
Сушити листя зручніше праскою через аркуш паперу. Соломку попередньо потрібно висушити. Можна використовувати опуклі соломки, а можна розрізати їх вдоль.Композіцію з сухих рослин і колаж з фотографій можна спочатку змоделювати на комп'ютері.