Як розплавити золото. Як запаяти золото в домашніх умовах.

Якщо ви вирішили в домашніх умовах переплавити невеликий шматочок золота, щоб віддати ювеліра, або ж з якихось інших міркувань вам потрібно провести дану операцію, при невеликих витратах ви цілком можете зробити це самостійно. Вам буде потрібно якийсь час, кілька простих пристосувань, і невелика вступна інструкція.
Інструкція
1
Скористайтеся по можливості звичайним зварювальним апаратом. Плюси даного способу в тому, що він простий і зручний. Вам не потрібно збирати складних конструкцій або купувати що-небудь додатково. Все, що вам слід зробити - виставити потрібну температуру і розплавити метал під прямим вогненним потоком. При бажанні і можливості можна і через нагрівання ємності.
2
Підготуйте форму, в яку буде заливатися метал. Не забувайте, що температура плавлення форми, в яку проводиться заливка, повинна мати велику температуру плавлення, ніж золото .
3
Слідкуйте за рівнем температури, не давайте золоту скипати. При можливості купите захисний костюм або хоча б маску. Подібні операції на дому не можуть бути гарантовано безпечні. Ніхто не дасть вам гарантію на чистоту металу, який ви плавите, і також ніхто не дасть гарантії, що все пройде "як по маслу".
4
Сконструюйте пальник, якщо немає інших приладів, які могли б її замінити. Розкажіть продавцеві в магазині, для чого вам потрібні матеріали, щоб вам допомогли підібрати потрібні нагрівальні і захисні елементи особисто для вашої конструкції. Якщо процедура, яку ви збираєтеся провести, одинична, і апарат вам більше не потрібно, ви зможете продати в майбутньому вийшов агрегат в інтернеті або подарувати знайомим.
5
Перевірте на працездатність вашу пальник. Не варто без попереднього тесту використовувати прилад, і обов'язково переконайтеся, що крім вас ніхто не контактує з апаратом. В першу чергу думайте про безпеку себе і ваших близьких.