Як розводити кімнатні квіти.

Кімнатні квіти - прекрасне доповнення до будь-якого інтер'єру приміщення. Окрім естетичної краси багато з них мають корисними якостями. Щоб рослина радувало вас і ваших близьких, необхідно знати, як правильно їх розводити і доглядати за ними.
Інструкція
1
Світло. Одне з важливих умов для розведення та вирощування кімнатних рослин. Розділяються в основному кімнатні рослини на дві групи: світлолюбні (герань, агава, гібіскус, белопероне, гарденія, фінікова пальма, сеткреазія, кордилина, олеандр, пуансеттия, ирезине, кактуси і цитрусові), тіньовитривалі (бегонії, алое, лавр, папороті, Шеффлер , бильбергия, хойя, епісция, кавове дерево та інші). Залежно від того до якого типу відноситься та чи інша рослина, їх розташовують на південних сонячних або східних сторонах приміщення.
2
Температура. Температура і вологість повітря безпосередньо залежить від місцевості природного походження рослини. Також необхідно враховувати і пору року. Так, наприклад, взимку вважається нормальним пониження кімнатної температури на 10-12 градусів. З часом рослини звикають до зміни клімату і пристосовуються до нормального розвитку. Однак пам'ятайте, якщо рослина погано росте, не цвіте, часто вражаються шкідниками, швидше за все йому не підходить пропонований температурний режим. Ознайомтеся з даними цієї рослини ближче, можливо існують деякі нюанси по його розведенню.
3
Полив. Правильний полив - запорука здорових і красивих рослин. У літній період через жаркого клімату кімнатні рослини поливають частіше, в зимовий період полив зменшують. Якщо рослини поливаєте зверху, то вода повинна виступати в піддон. Скупчилася в піддоні воду необхідно злити, інакше відбудеться закисание ґрунту. Багато рослин прийнято поливати тільки через піддон, обов'язково уточніть інформацію за своїм виглядом рослини.
4
Добрива і грунт. Грунт і добрива кращого всього купувати в спеціалізованих магазинах. Необхідні субстрати продаються в готовому вигляді і поділяються за видами кімнатних рослин.
Багато хто любить вирощувати вдома кімнатні рослини. Якщо ви вирішили розширити свою оранжерею і придбати кімнатну троянду, пам'ятайте про те, що це досить примхлива рослина, яке вимагає гарного догляду.
Інструкція
1
Для вирощування в домашніх умовах підходять тільки спеціально призначені для цього сорту троянд. Живці садового рослини для цих цілей не підійдуть, оскільки їх життєвий цикл налаштований на зміну літнього та зимового клімату, що навряд чи можливо організувати в приміщенні. Кімнатні троянди можна відрізнити від садових за їх розмірами - це маленькі кущики, висотою не більше 35-50 см, з безліччю дрібних бутонів.
2
Догляд за кімнатними трояндами розрізняється залежно від пори року. Для посадки рослини підійде просторий горщик і родючий грунт. У горщик покладіть спеціальний гранулянтів, який забезпечить рослини поживними речовинами і не допустить дебати коренів. Розу розташуйте на вікнах південної і південно-східної сторони вашої квартири, оскільки вона любить сонячні (особливо в першій половині дня) місця. Будьте дуже уважні і не допускайте сонячних опіків, перегріву під час літньої спеки і протягів. На час зими краще подобірайте для троянди якесь холодне місце.
3
При вмісті кімнатної троянди збільште полив навесні, оскільки в цей час іде активний вегетативний період у рослини. Для поливу підійде чиста, відстояна вода кімнатної температури. Взимку користуйтеся холодною водою і скоротіть число поливів. Троянди також люблять обприскування в жарку пору року. Але проводите таку процедуру днем, краще ввечері або рано вранці, тим самим імітуючи випадання роси, щоб крапельки вологи встигли випаруватися під променями сонця і не залишили опіків. Взимку обприскування не проводьте.
4
Роза дуже сильно реагує на наявність увядающих бутонів, тому всі сухі гілочки та квіти обрізайте за допомогою секатора.
5
Два-три рази на рік поливайте рослину розчином органічного добрива, призначеного спеціально для кімнатних троянд. Оскільки кількість ґрунту та поживних речовин при утриманні рослини в горщику обмежена, періодична підгодівля просто необхідна. Один раз на рік рослини пересаджують в більш простору діжку.