Як зробити гарний бант зі стрічки. Як зробити бант зі стрічок самостійно.

Подарунок, як і незнайомої людини, зустрічають по одягу, а що ж найкраще прикрасить коробку з сюрпризом? Звичайно, святкова упаковка з великим бантом! Можна, звичайно, його купити, але, виготовлений вручну, він принесе задоволення не тільки одаряемому, але і вам самим. Недовго потренувавшись, ви можете навчитися виготовляти велике розмаїття бантів. Дуже красиво на коробці з подарунком буде виглядати махровий бант, інша назва - бант-куля. Він підходить, наприклад, для романтичних подарунків. Його розмір не повинен бути більше поверхні, на якій ви його розташуєте.
Вам знадобиться
  • Стрічка з міцного матеріалу, який добре тримає форму, можна, зокрема, використовувати стрічки з щільної тканини. Для банта діаметром 10-12 см потрібна довжина стрічки близько 3 м. Щоб перев'язати бант, заздалегідь приготуйте тонку стрічечку з того ж матеріалу.
Інструкція
1
Для початку зробіть зі стрічки рулон, намотавши її, наприклад, на руку 7-12 разів. Кількість витків залежить від щільності стрічки: чим краще вона тримає форму, тим менше їх може бути.
2
Потім, акуратно сплющите рулон. Виріжте куточки і з'єднайте стрічку так, щоб вирізані куточки припадали на її центр. В цьому місці перев'яжіть рулон тонкої стрічкою.
3
Нарешті, найвідповідальніший момент: по черзі витягайте петлі в сторони, одна за одною, вліво і вправо, вгору і вниз, притримуючи основу тонкої стрічки пальцями. До подарунка бант можна прикріпити тієї ж тонкою стрічечкою, двостороннім скотчем або термоклеем.
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб розгортати петлі під кутом в 90 градусів: це і є маленька хитрість, яка дозволяє надати банту форму кулі, а не зробити його плоским.
Корисна порада
Пробуйте і фантазуйте: адже складання бантів і прикраса подарунків може стати для вас справжнім хобі.
бантики можна прикрасити все на світі: косички, подарункові коробочки, сумку, плаття і навіть нашийник улюбленої собаки. Красивий бантик може вийти і зі стрічки, і з паперу. І зовсім не потрібно купувати даний аксесуар в магазині. Творіть самі.
Вам знадобиться
  • атласні стрічки.
Інструкція
1
Для оригінального банта зовсім не обов'язкові складні, незрозумілі схеми. Все просто. Візьміть дві атласні стрічки, згорніть їх таким чином, щоб вийшла "гармошка", а тепер інший стрічкою перев'яжіть перші 2 дві поперек.
2
Бант від кутюр. Наріжте різні за довжині шматочки стрічки, склейте з них колечка. Потім візьміть степлер і скріпіть колечка між собою. І те, що вийшло, беріть за основу (стрічка, кінці якої вирізані). Ще один фрагмент стрічки вам знадобиться, щоб замаскувати скрепочку. Ви просто склейте кінці стрічки з вивороту бантика.
3
Бант "Півонія". Отже, для початку зробіть зі стрічки просте колечко. Потрібно притримувати стрічечку великим і вказівним пальцями. Для пишного банта вам потрібно буде більше десяти кружечків, тому продовжуйте створювати колечка. Далі перев'яжіть кільця посередині вузької стрічкою, одну за одною розправте петлі. Ваш бантик готовий.
4
Бант "Ажурний". Для даної моделі вам знадобиться стрічка, яка може утримувати форму. Поверніть з стрічечки деяку кількість кілець (діаметром, рівних діаметру бажаного бантика). Петлі розгладьте і виконайте надрізи по діагоналі так, щоб відрізати куточки (як куточки на фотографіях). Згорніть петлі ще раз, при цьому трикутники, які ви вирізали, повинні виявитися по центру згорнутих смужок зі стрічки, які знаходяться перед вами. Наступним кроком вам потрібно стрічечкою (або дротом) перетягти прорізи. Потім візьміть одну за одною боку банта і розправте всі петлі. А починати зручніше з внутрішніх сторін банта (петлю наліво, наступну - направо і т.д). Завершальний штрих - розпушити бантик.