Як підключити камеру до скайп. Як підключити камеру в скайпі на телефоні.

Як здорово, що ми живемо в часи розвитку ІТ-технологій. Одне з таких корисних для людства досягнень - маленька і дуже зручна програма Скайп . Популярність програми величезна, і це не дивно - адже вона дає можливість практично безкоштовно розмовляти з рідними і колегами по всьому світу. І не тільки в аудіоформаті, але і у відео. Але якщо ви раніше не користувалися веб-камерою і тільки збираєтеся її налаштовувати, кілька порад можуть вам стати в нагоді.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, проста веб-камера
Інструкція
1
Придбайте веб- камеру. Якщо ви не знаєте, на якій моделі зупинитися - порадьтеся з продавцем-консультантом. Поясніть йому, для яких цілей вам потрібно веб-камера і він порекомендує вам підходящу модифікацію. Тільки пам'ятайте, що вам не потрібно веб-камер екстра-класу, цілком достатньо середньостатистичної. У комплекті з веб-камерою повинні йти драйвера.
2
Підключіть веб- камеру до свого ПК. Якщо з незрозумілої причини у вас драйверів не виявилося, скачайте їх з мережі.
3
Після того як ви підключили свою веб- камеру, упевніться в тому, що Скайп її «розгледів». Як це зробити: зайдіть в меню «Інструменти» і клацніть по опції "Налаштування", потім перейдіть в підменю «Налаштування відео» і перевірте, чи варто поруч з опцією «Включити Skype відео» галочка. Галочка має бути присутня.
4
Якщо Скайп побачив вашу веб- камеру і вона працює, то в правому верхньому кутку свого монітора ви побачите своє зображення. Якщо його немає - переустановите драйвера і перевірте ще раз. Якщо ж все гаразд - ваш співрозмовник побачить таке ж зображення.
5
Ви можете відрегулювати відеозображення на свій розсуд. Це можна зробити через опцію «Налаштування веб-камери». Там ви можете встановити яскравість, контрастність, і колірну гамму. Всі ці зміни відбуватимуться на вашому моніторі - ви будете контролювати цей процес.
6
Отже, зображення ви бачите, і настройки ви відрегулювали, тепер клацніть по кнопці «Зберегти». Ваша веб-камера в Скайп е налаштована.
Зверніть увагу
Якщо ж всі налаштування зроблені, але вас вперто не видно - значить, вам потрібна більш висока швидкість інтернету.
Корисна порада
Якщо ви чуєте свого співрозмовника, але не бачите його - натисніть кнопку «Почати відео трансляцію».