Як перевірити комп'ютер на наявність помилок. Перевірка системи на наявність помилок.

Перевірити комп'ютер на наявність помилок можна різними способами. Перш за все, для діагностики операційної системи потрібно регулярно робити стандартні перевірки. Якщо вони не вирішують проблеми, слід вдатися до додаткових заходів захисту.
Інструкція
1
Почати перевірку операційної системи на наявність неполадок слід зі стандартних засобів. Це, перш за все, перевірка диска на наявність помилок. Для того щоб її зробити, потрібно зайти в властивості диска, на якому встановлена операційна система, і натиснути на нього правою кнопкою мишки, потім вибрати "властивості", клікнути на вкладці «сервіс», і, нарешті, вибрати пункт - перевірка томи на помилки . Такий метод знаходить, як правило, найбільш серйозні неполадки системи, однак, не завжди вирішує всі проблеми.
2
Наступним стандартним засобом перевірки на наявність помилок (і їх виправлення) є дефрагментація дисків. Для того щоб її провести, потрібно зайти: Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Дефрагментація диска. Дана перевірка виправляє помилки і запобігає їх в майбутньому. Вона корисна, насамперед, для жорсткого диска, і її бажано проводити регулярно (раз на півроку).
3
Для більш ретельної перевірки операційної системи потрібно завантажити спеціальну утиліту IObit Security 360. Після установки треба вибрати пункт перевірки на помилки. Програма після аналізу операційної системи повинна викласти список помилок і навіть потенційних несправностей, що викликають їх (наприклад, неоновлення програмне забезпечення, конфлікт системи і т.д.).
4
Іноді для серйозної діагностики системи слід зайти в журнал подій, який фіксує в тому числі помилки. Знаходиться він за адресою: Пуск - Панель управління - Адміністрування - Перегляд подій. У самому журналі слід дивитися пункти: додаток, система. І шукати червоний кружок з білим хрестиком, оскільки це і є запис про помилку. На запис потрібно клацнути два рази і прочитати повну інформацію. Потім рішення проблеми слід шукати в будь-якій пошуковій системі або на офіційному сайті Microsoft (http://www.microsoft.com).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tlPjBSJjz6k
Операційна система Windows - це дуже хитка і крихка середу. Дуже часто один невірний крок може привести до повного її краху. В процесі роботи за комп'ютером постійно залишаються всілякі «хвости», які перешкоджають правильній роботі системи. Найчастіше це відбувається через невірне видалення програм і відсутності хоч якогось контролю невикористовуваних файлів. Для забезпечення стабільної та швидкої роботи Windows за нею необхідно ретельно доглядати і постійно її очищати.
Вам знадобиться
  • Advanced System Care
  • Антивірус
Інструкція
1
Не варто спокушатися, якщо ваша операційна система працює без збоїв. Це не означає, що в ній відсутні непотрібні елементи. Природно, для багатьох користувачів персонального комп'ютера або ноутбука цілком достатньо відсутності проблем. Але деякі прагнуть збільшити продуктивність операційної системи і свого комп'ютера в цілому.
2
Щоб перевірити стан операційної системи комп'ютера встановіть програму Advanced System Care. Вона здатна не тільки виявити основну масу несправностей системи Windows, але і успішно виправити всі знайдені помилки. Запустіть програму і клацніть по меню «Діагностика системи». Відкрийте настройки програми. Перейдіть в пункт «Помилки реєстру» і встановіть галочку напроти пункту «Включити глибоке сканування». Збережіть налаштування.
3
Виберіть всі чотири пункти в меню «Діагностика системи» та натисніть "Сканувати". Після завершення процесу пошуку несправностей натисніть «Ремонт» і дочекайтеся завершення операції.
4
Відкрийте меню «Очищення Windows». Аналогічно попередньому кроці активуйте пункти меню і запустіть сканування. Напевно програма знайде певну кількість помилок реєстру. Можете сміливо запускати виправлення несправностей, бо всі важливі системні файли реєстру не будуть зачеплені під час цього процесу.
5
Після перевірки загального стану комп'ютера саме час зайнятися пошуком вірусів. Ви можете вибирати будь-який антивірус, який вам більше подобається, але краще як слід вивчити рекомендації фахівців. Як би там не було, запустіть ваш антивірус і відкрийте меню, пов'язане зі скануванням жорстких дисків. Відкрийте вибіркове сканування жорстких дисків. Вкажіть той розділ вінчестера, на якому встановлена операційна система, і запустіть сканування. Ті файли, які не може видалити антивірусна програма, знайдіть і видаліть самостійно.