Повернення дивана в магазин: Як підтвердити шлюб. повернути диван продавцю.

Купуючи новий диван , покупець щиро вірить в практичність і довговічність покупки. Але далеко не завжди дороге придбання виправдовує наші надії. Та й повернути меблі продавцеві в разі неналежної якості товару або з інших причин часто не так-то просто. Справа в тому, що в договорі купівлі-продажу, що підписується зазвичай при покупці диван а, прописана відповідальність обох сторін. Мається там і пункт про умови і порядок повернення меблів.
Інструкція
1
Прочитайте договір, який вам пропонує укласти вам магазин. Договір реально полегшить ваше життя у випадку спірної ситуації. Перевірте відомості про гарантійний термін і сервісному обслуговуванні меблів. Пам'ятайте, що за Законом про захист прав споживачів у разі виявлення в товарі недоліків, покупець може замінити товар на інший з перерахунком вартості. Може наполягати на зменшенні ціни, безоплатне усунення недоліків виробу, відшкодування витрат і, нарешті, повернення грошей. В даному випадку повернення диван а і його перевезення до складу за законом здійснюється силами і засобами продавця. За умови дотримання правил експлуатації всі ці умови мають силу на всьому протязі гарантійного терміну. Якщо в договорі гарантійний термін не прописаний заздалегідь, закон говорить, що всі перераховані вище умови діють протягом двох років з дня доставки диван а покупцеві.
2
Якщо ви вже розплатилися за диван і виявили дефекти будинку в момент передачі його службою доставки, не підписуйте документ про прийом меблів. Терміново сповістіть про ваші претензії продавця.
3
Якщо ж недоліки або шлюб виявлені тільки в процес експлуатації, або диван не підійшов за кольором, розміром або іншим параметрам, то згідно з прийнятим законом, ви вправі вимагати заміни диван а на аналогічний, або вимагати повернення грошей. Для початку спробуйте домовитися з продавцем, застосуєте свій талант дипломата. Якщо домовитися все ж не вдалося, залучайте фахівців з незалежній експертизі.
4
Напишіть заяву-претензію із зазначенням недоліків, пам'ятайте, що його повинні розглянути працівники магазин а протягом 10 робочих днів. Інакше ви вправі анулювати договір і вимагати повернення вартості диван а.