Як розім'яти спину.

Кожна людина в житті стикається з такою фізичною незручністю, як хворобливе або просто неприємне відчуття у власній спині. Уникнути цього явища або полегшити стан допоможе спеціальна гімнастика, що впливає на м'язи спини і хребет. Рекомендується включити ці вправи в ранкову зарядку або виконувати їх протягом дня, коли відчули напругу в спині.
Інструкція
1
Сядьте сідницями на п'яти або на стілець (якщо ви знаходитесь на роботі), руки зчепіть ззаду в замок. На вдиху розкрийте грудну клітку, плечі відведіть назад, руки підніміть максимально вгору. Утримуйте позу протягом 1 хвилини. З видихом опустіть руки вниз, спину округлятимете, опустіть верхню частину тіла до колін і повністю розслабтеся.
2
Ляжте на живіт, руки поставте під плечі, обіпріться носочками об підлогу. На вдиху відірвіть верхню частину тіла від підлоги, поступово випрямляючи руки, витягніться за верхівкою вгору. Тримайте позу 20-30 секунд. З видихом повністю опустіться на підлогу. Якщо ви знаходитесь на роботі і не можете виконати вправу в такому варіанті, то використовуйте для зміненої версії стілець або лавку. Упритесь долонями в сидінні, носочки ніг розташуйте на підлозі, груди опустіть до пальців рук. На вдиху потягніться вгору корпусом і виконуйте вправу, як і в першому варіанті.
3
Сядьте по-турецьки на підлозі, спину тримайте прямо, долоні на колінах. На вдиху покладіть на ліве коліно праву руку, скрутити в хребті вздовж його осі вліво і подивіться за плече. Спину не округляйте, маківку тягніть вгору, дихайте рівно. Через 1 хвилину прийміть вихідне положення і повторіть скрутку вправо, поклавши ліву долоню на інше коліно. Офісний варіант можна виконувати на стільці. Сядьте прямо, ступні на підлозі. На вдиху скрутити вправо в хребті, обидві долоні постарайтеся розташувати на спинці стільця. Тримайте дану позу 1 хвилину. З видихом розкрутитеся і повторіть вправу в іншу сторону.