Як розставити стільці.

Стільці в новій квартирі зазвичай розставляють в останню чергу, коли більш великі меблі вже стоїть на своїх місцях. Розставляти стільці до того як ви знайдете місце для шаф, столів і диванів, не має сенсу, тому що вони будуть заважати, і їх все одно доведеться переставити. Але враховувати їх при розміщенні інших предметів меблювання необхідно.
Інструкція
1
Розставте крупну меблі. Постарайтеся розставити її так, щоб можна було без проблем підійти до будь-якого крупному предмету. Це необхідно не тільки для підтримки чистоти, але і для того, щоб можна було користуватися всіма предметами, які знаходяться в шафах або ящиках столу. Речі, якими не можна користуватися, все одно що не існують, їх можна просто викинути.
2
Визначте, в яких кутах кімнати стільці повинні бути обов'язково. Наприклад, потрібен стілець у піаніно, перед столом або швейною машинкою. Це не обов'язково можуть бути стільці від гарнітура. Наприклад, перед піаніно краще поставити спеціальний крутиться стілець. У деяких куточках можуть бути не стільці, а табуретки або маленькі лавочки, які ховаються під стіл або шафа. Якщо у вас є великий стіл, який постійно стоїть у вітальні, частина стільців поставте до нього.
3
Коли ви розставите стільці в куточки, то виявите, що у вас залишилося ще кілька стільців, яким теж необхідно знайти місце. Постарайтеся поставити їх так, щоб вони не перетворилися на склад для одягу або інших предметів. Один-два стільця можуть розташуватися біля стіни. Якщо передпокій досить велика, і у вас там немає спеціальної табуретки, можна винести стілець і туди. Цим ви досягнете двох цілей - стілець не заважатиме в кімнаті, і вам буде куди сісти, щоб зашнурувати черевики.
4
Стільці від гарнітура вітальні не варто ставити на кухню. Туди краще поставити табуретки, які при необхідності засуваються під стіл, або спеціальний кухонний диванчик. Можливо і поєднання дивана- «куточка» з відповідними за формою і кольором табуретками. Зайві стільці з вітальні можна поставити в інші кімнати - до письмового столу або біля трюмо.
5
Готуючись до прийому гостей або домашньому концерту, необхідно зібрати в вітальню всі стільці. Для цього ви повинні точно знати, скільки у вас стільців, де вони стоять, і що вони не зайняті іншими речами. На превеликий столу, біля якого і так стоять два-три стільці, підставте ще - так, щоб вистачило місця всім гостям. Якщо ви користуєтеся розкладним столом, порахуйте, скільки людина може за ним поміститися, щоб усім було зручно. Не варто ставити стілець там, де у такого столу широка перегородка. Якщо гостей багато, влаштуйте краще шведський стіл, щоб всі могли сидіти там, де їм більше подобається.
6
Для домашнього концерту стільці можна розставити півколом або в декілька рядів. Можна розставити стільці і в різних місцях кімнати. Головне, щоб група глядачів вийшла компактною, і всім було добре видно і чутно. Не забудьте поставити стілець для виконавця.
Зверніть увагу
Якщо в кімнаті достатньо місць для сидіння, стільці можна на час прибрати, наприклад, в комору, щоб в звичайні дні вони не заважали, але в разі потреби опинилися під рукою. Для організації домашнього концерту можуть знадобитися всі місця для сидіння, які є в будинку. Порахуйте їх заздалегідь. Якщо глядачів передбачається багато, подбайте про лавках, які можна зробити, поклавши на два стільці дошку.