Як зробити зображення на комп'ютері.

Зробити зображення на комп'ютері можна кількома способами. Від способу залежить вид зображення, його якість і оригінальність. Є можливість створення зображень, починаючи від простого знімка екрана, до професійної обробки в графічному редакторі.
Інструкція
1
Найпростіше зробити зображення «знімок екрана». Наприклад, під час гри, перегляду відео і т.д. Зробити це можна кількома способами. Найпростіший - це натиснути один раз на клавіатурі клавішу під назвою Print Screen або Prt Scr SysRq (назва зазвичай таке). Після натискання, будь зображення зберігається в буфері обміну. Для того щоб його відкрити, найкраще встановити диспетчер картинок. Підійде програма під назвою IrfanView. Після того як графічне зображення збережеться, достатньо буде в програмі натиснути «вставити». Для більшої зручності можна встановити програму HardCopy Pro, яка при натисканні Print Screen автоматично копіює зображення в спеціально відведену папку.
2
Створити зображення легко і в стандартній програмі Paint. Дана програма входить до складу операційної системи Windows, починаючи з самих ранніх версій. Тому, швидше за все, Paint розташовується за адресою: Пуск - Всі програми - Стандартні - Paint. В програмі є можливість створити нове зображення або відредагувати будь-яке інше. Але на жаль, можливості програми вельми обмежені, через що складно створити гарне зображення .
3
Універсальний засіб по створенню власних зображень - це Adobe Photoshop. Говорячи точніше, цей багатофункціональний графічний редактор допоможе зробити непогане зображення з нуля. Справа в тому, що в програмі доступні до використання безліч шрифтів, стилів, фонів. Тобто навіть не маючи ніяких особливих навичок легко створити непогане зображення . Плюс до всього, в інтернеті існує багато уроків Photoshop, які навіть новачка навчать додатковим хитрощів програми.
Монітор - це пристрій, який повідомляє користувачеві результати обчислень центрального процесора. Зрозуміло, що його несправність робить роботу неможливою. Відсутність зображення на екрані може бути викликано багатьма причинами.
Інструкція
1
Зверніть увагу на індикатор на передній панелі монітора поруч з кнопкою Power. Якщо він не світиться, можливо, монітор просто вимкнений або несправний шнур електроживлення. Натисніть кнопку включення, замініть силовий кабель. Якщо ситуація не змінилася, швидше за все, є несправність в ланцюзі харчування монітора. Вам потрібно звернутися до фахівців.
2
Якщо індикатор світиться, але при включенні комп'ютера не міняє колір і яскравість, а на екрані з'являється повідомлення "No video signal", можливо, проблема в кабелі. Вимкніть системний блок від електромережі і замініть кабель свідомо справним (можете попросити на час перевірки у знайомого). Відключати комп'ютер від харчування необхідно, щоб при підключенні кабелю відеосигналу не відбулося короткого замикання на роз'ємі відеокарти.
3
При включенні комп'ютера BIOS запускає тест пристроїв системного блоку (POST). При виявленні несправності видається комбінація звукових сигналів, в залежності від характеру неполадки. Якщо ви чуєте короткі і довгі «біпи», відключіть системний блок від електроживлення, відверніть стягують гвинти і зніміть бічну панель.
4
Вийміть з слота відеокарту і плати ОЗУ, почистіть ластиком контакти і поставте назад. Увімкніть комп'ютер. Якщо зображення не з'явилося, спробуйте взяти на час у знайомих ці пристрої. Зверніть увагу, щоб вони підтримувалися вашою материнською платою. Підключіть монітор до інтегрованої відеокарти (як правило, на сучасних материнських платах вони є).
5
Якщо ці маніпуляції не допомогли, огляньте уважно материнку. Можливо, на ній є роздулися або потекшие конденсатори, пошкоджені струмопровідні доріжки. Подивіться, як після включення живлення поводиться кулер процесора. Якщо він починає розкручуватися і тут же зупиняється, проблема може бути в тих же вздувшихся конденсаторах на материнській платі або в несправному блоці живлення. Спробуйте знайти на час свідомо справний блок живлення і підключіть його до материнки.
6
Можлива ситуація, коли зображення на монітор виводиться, але дуже низької якості. В «Панелі управління» розкрийте подвійним клацанням вузол «Система», перейдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв». Якщо біля значка відеоадаптера стоїть жовтий знак оклику, значить, на цей пристрій не встановлений драйвер.
7
За допомогою програм CPU-Z, Everest або SiSandra визначте тип відеокарти. Зайдіть на сайт виробника, скачайте драйвер і встановіть.