Як розважитися на день народження. Як можна розважитися в день народження.

Широко відома рядок з відомої пісні: «А я граю на гармошці. У перехожих на увазі. Нажаль, день пик день я тільки раз на рік ». І всім без винятку хочеться провести цей день так весело і незабутньо, щоб вистачило до наступного року. Щоб, незалежно від місця проведення торжества - вдома, в ресторані, на природі, на роботі - воно не перетворилося на нудне знищення запропонованих страв і споживання алкогольних напоїв.
Інструкція
1
Щоб ваш день народження не пройшов нудно, до свята потрібно заздалегідь підготуватися. Для цього розплануйте весь свій день . Для початку вирішіть проблему з частуваннями і напоями. Організуйте, наприклад, замість традиційного банкетного столу, фуршетний, що стане вельми цікавим рішенням.
2
Що стосується розважальної частини програми, то тут можливі кілька варіантів. В якості розваги можна підготувати веселі конкурси і всілякі атракціони. Тільки не потрібно нікого примушувати до участі в них, організуйте все так, щоб гості самі захотіли взяти участь, забувши про всі свої проблеми і турботи. Або зробіть ваш день народження - тематичним святом, заздалегідь попросивши всіх гостей прийти в карнавальних костюмах.
3
Можна також запросити на свято танцівницю або замовити стриптизера. Це, мабуть, стане найяскравішим і кульмінаційним моментом у проведенні вашого дня народження.
4
Також однією з розваг може стати похід, наприклад, в боулінг-клуб або поїздка за місто для гри в пейнтбол. Подібні ігри - це завжди море позитивних вражень. І підходять вони абсолютно для всіх, незалежно від віку. В продовження свята можна відвідати який-небудь бар, клуб або дискотеку, де можна відірватися всією компанією під ритми сучасної музики.
5
А на завершення влаштуйте що-небудь грандіозне, приміром, різнокольоровий салют. Це стане прекрасним закінченням вашого вечора. Адже останнє враження найсильніше, тому всім гостям воно запам'ятається своєю незвичністю і яскравістю.