Як вивести пляму з білого одягу. Як вивести плями від белезнь на білому.

Біла одяг більшою мірою схильна до забруднень, на відміну від чорної та кольорової, але в теж час, видалити з неї навіть стійкі плями простіше, адже не потрібно боятися, що вона втратить колір або злиняє. Діяти потрібно залежно від виду забруднення, стійкості плями і оброблюваного матеріалу. Будьте обережні з делікатними тканинами, вони втрачають зовнішній вигляд, хаотично розтягуючись.
Інструкція
1
Якщо у вас пляма харчового походження або від фарби, попередньо нанесіть на нього пляма виводітель. Відбілювач краще не використовуйте, він руйнує волокна і сприяє передчасному зношування матеріалу. Плями від емалі або інших фарб на лакової основі, попередньо обробіть бензином або гасом. Але в цьому випадку, перед пранням нанесіть пляма виводітель, на крайній випадок - засіб для миття посуду.
2
Поперіть вручну або на пральній машині. Температуру нагріву ставте в залежності від тканини, якщо ви хочете трохи підвищити її, то робіть це не більше ніж на 10-15 градусів, тканина може пом'ятися і розтягнутися, якщо ви занадто завищили рекомендований температурний режим. При пранні вовни і шовку не підвищуйте нагрів, краще трохи більше покладіть порошку, бажано з оптичним відбілювачем. Такий вид відбілювача додають в усі порошки для білих речей, але ті, що коштують дорожче, містять більш концентровану дозу активної речовини.
3
Після прання подивіться на результат праць, якщо він вас не влаштовує, спробуйте повторити все в такому ж порядку. Зазвичай з другого разу від плями не залишається і сліду, навіть якщо воно красувалося на вашому одязі вже кілька років. Це не чудове позбавлення від забруднення, це всього лише дію сучасних хімічних засобів, які розроблені спеціально з урахуванням сучасного життя і скаженого ритму.
Корисна порада
Бавовняні і льняні тканини ви можете прокип'ятити 30 хвилин з додаванням відбілювача. З іншими матеріалами краще не жартуйте, ефект може бути непередбачуваним.