Як прожити гідне життя.

Домогтися успіху в колі своїх колег, досягти поваги близьких і друзів - про це мріють багато. Питання про те, як прожити гідне життя , є практично риторичним. Адже у кожного гідна життя своя. Хтось буде радий вже народженню дитини, а комусь потрібно обов'язково заробити мільйон доларів.
Вам знадобиться
  • Книги, фільми, гроші, хобі
Інструкція
1
Визначтеся, що для вас значить прожити гідне життя . Вирішіть, що для вас найбільш важливо. Сім'я, діти чи кар'єра. Іноді навіть цей вибір зробити не просто. Щоб допомогти собі пізнати самого себе, сходіть на прийом до психолога або ще один варіант - пройдіть психологічний тест.
2
Почніть йти до своєї мети. Якщо найважливіше для вас сім'я, то зверніть всю свою увагу на те, щоб ваші близькі ні в чому не мали потреби. Присвятіть себе розвитку, вихованню дітей, племінників чи онуків. Якщо вам обов'язково потрібно побудувати кар'єру, почитайте книги про це, намагайтеся досягти успіхів в роботі, підвищуйте свої кваліфікаційні навички.
3
Ваша життя не повинна обмежуватися лише основним заняттям. Мир куди цікавіше, ніж ми навіть можемо собі уявити. І у кожної людини обов'язково має бути захоплююче хобі. Що це буде: в'язання, заняття спортом, шиття або філателія - вирішувати вам. Ви повинні присвячувати себе чомусь крім роботи або сім'ї.
4
Читайте цікаві книги, дивіться гідні фільми. Читаючи і спостерігаючи за життя ю інших людей, ви розширите власний кругозір і зробите свою життя краще. Зараз навіть є списки тих книг і фільмів, які має прочитати і подивитися кожна людина за своє життя .
5
Почніть подорожувати. Світ такий великий, постарайтеся побачити якомога більше різних країн, людей, традицій і звичаїв. Може бути вам навіть захочеться виїхати жити в іншу країну. Ще Леонардо Да Вінчі сказав, що «пізнання країн світу - прикраса і їжа людських умів».
6
Головне - намагайтеся зробити свою життя насиченішим, менше проводити часу на дивані перед телевізором. І тоді на схилі років ви не будете жаліти про свою безцільно прожите життя. А спогадів і вражень від книг і подорожей вистачить на багато років.