Як розпізнати кроликів.

Якщо ви займаєтеся розведенням кроликів , вам потрібно вміти розпізнавати їх стать. Розпізнати підлогу кроликів можна по первинних і вторинних статевих ознак, а також з їх поведінки. Як це визначити, розповість ця стаття.
Інструкція
1
Статеві органи кроликів приховані шкірної складкою на очеревині, тому потрібно злегка натиснути двома пальцями на область нижче ануса, тоді можна побачити рожевий конус у самців і шель у самочок. Також у дорослого самця можна знайти на дотик яєчка. Відповідно, у самки цих первинних ознак ви не виявите.
2
Крім того, розпізнати стать кроликів можна і за вторинними статевими прізнакам.Самца можна відрізнити: - по кілька меншому розмірі, чим самки; - по його більш міцному будовою (як правило); - за характерною кулястої формі голови.Как відрізнити самку: - голова у самок за формою вужча, ніж у самців; - лінії тіла самки більш ніжні; - самка має більш широкий круп; - на животі у неї можна знайти два ряди сосків.
3
Тепер про те, як визначити стать кролика з поведінки. Якщо кролик треться підборіддям об предмети, позначаючи таким чином свою територію, то це самець. Плодоносний період самців починається через 5 місяців після народження. У самки цей період починається дещо пізніше. В кроликів одстве має важливе значення достатня зрілість самця і самки для спарювання. Наприклад, самка, яка народила кроленят до готовності до плодоносності, більше рости не буде. Кращий час для спаровування самців і самок кроликів - весняний час року.
Зверніть увагу
При огляді кроликів потрібно дотримуватися обережності, так як вони мають дуже сильні задні кінцівки з міцними кігтями.