Як спланувати роботу. Як спланувати свою роботу.

Ймовірно, всім знайоме відчуття гострого цейтноту, коли нові справи начебто валяться на голову, а часу катастрофічно ні на що не вистачає. Подібний короткочасний цейтнот сам по собі не небезпечний, хоч і не особливо приємний, але коли він стає хронічним і перетворюється на стиль життя, - це вже проблема. Для того щоб уникнути положення «білки в колесі» і зберегти свої нерви, необхідно навчитися планувати роботу .
Інструкція
1
Мистецтво тайм-менеджменту в першу чергу має на увазі вміння грамотно розставляти пріоритети. Не потрібно намагатися зробити всі наявні справи відразу, це все одно марно. Набагато важливіше розподілити їх за ступенем значущості і терміновості і виконувати послідовно.
2
Для більшої наочності зручно розписати стоять завдання у вигляді квадратної схеми. Для цього намалюйте великий квадрат і поділіть його на чотири частини. В верхній лівий кут впишіть справи, що мають статус найважливіших і термінових. У верхньому правому квадраті нехай розташуються задачі важливі, але не термінові, довготривалі. У нижній частині великого квадрата відповідно будуть знаходитися справи маловажливі, але термінові, і неважливі і нетермінові, але потребують вирішення. На основі отриманої схеми складіть списки виконання справ у порядку їх черговості.
3
Тепер, коли перед вами наочно представлені всі завдання, які необхідно вирішити, можна переходити до більш приватному плануванню - повсякденного. Список справ на день краще складати не з ранку, а напередодні ввечері. По-перше, так у вас буде більше можливості їх обдумати, по-друге, ваша свідомість за вечір і ніч встигне проаналізувати поставлені завдання і виробити план рішення.
4
Для організації своєї діяльності протягом дня використовуйте різні підсобні засоби, що дозволяють розвантажити пам'ять: органайзери, комп'ютерні програми-нагадувалки, електронні календарі в телефонах з пам'ятками і звуковими сигналами. Записуйте буквально всі свої плани і майбутні справи. Таким способом ви позбудетеся від страху щось забути, тобто знизите нервову напругу, і звільніть свою короткочасну пам'ять для поточних питань.
5
Під час планування роботи на день не забувайте залишати між окремими завданнями невеликі тимчасові люфти, тобто запаси часу, які зможуть зберегти ваші нерви в разі, якщо щось піде не зовсім так, як було заплановано. Приміром, ви повинні протягом дня провести три зустрічі і зробити п'ять ділових дзвінків. На кожну зустріч ви відводите 1:00 часу, а на дзвінок 15 хвилин. Коли ж будете складати денний план, внесіть між окремими дзвінками і зустрічами ще додаткові 15-45 хвилин на непередбачені обставини. Якщо їх не виникне, ви просто продовжите свою роботу в запланованому режимі. Якщо ж щось вас затримає в процесі телефонної розмови або на діловій зустрічі, це ніяк не позначиться на виконанні інших завдань і збереженні плану в цілому.