Як відвідувати інфрачервону сауну.

Інфрачервона сауна набуває в наші дні все більшої популярності. Не так вже це й дивно - адже вона забезпечує досить високий терапевтичний ефект, але серйозних протипоказань у неї набагато менше, ніж у звичайної сауни. Які правила слід дотримуватися при відвідуванні інфрачервоної сауни, щоб витягти з процесу максимальну користь?
Інструкція
1
Давайте розберемося в дії інфрачервоної сауни. Використовувані в даних саунах теплі інфрачервоні промені діють на організм людини найкращим чином, так як виробляють тепло, максимально близьке до природного теплу людини. Прогрівання відбувається розмірено і поступово, а температура може доходити до 45-60 градусів! В результаті посилюється потовиділення, активізується кровообіг, спалюються калорії, виводяться токсини і спалюється жир.
2
Проте ж, підвищена температура (вище 60 градусів) може привести до дискомфорту та порушення діяльності організму, виникає надмірна навантаження на серце і легені, стан людини пригнічується. Так що найважливішим правилом у відвідуванні інфрачервоних саун є підтримання оптимальної температури, не прагніть досягти ефекту лазні, а просто насолоджуйтеся комфортним теплом - ваш організм вже активізував всі потрібні процеси.
3
Перед відвідуванням інфрачервоної сауни не можна багато їсти і пити - краще, якщо після останнього щільного прийняття їжі пройде близько 2, а то і трьох годин. Безпосередньо перед сауною можна перекусити легким салатом або фруктами (тільки не "важкими" начебто бананів), а також випити легкий коктейль з нежирного йогурту. Слід відмовитися від стимулюючих серцеву діяльність напоїв - міцного зеленого чаю, кави.
4
Вам варто прислухатися до свого організму - навіть враховуючи те, що при застудах і нездужання прийняття інфрачервоної сауни може стати найкращими ліками, вам слід порадитися з лікуючим лікарем, інакше наслідки можуть бути непередбачуваними.
5
Під час прийняття сауни ви можете пити воду, так як рясно потієте, але робити це варто обережно - наприклад, не можна пити надто холодну воду у величезних кількостях. Краще, якщо вода буде кімнатної температури, а пити її варто невеликими ковтками. До речі - будьте гранично обережні і не проливайте воду на інфрачервоні випромінювачі.
6
Після сауни стоїть прийняти теплий душ, витертися насухо і відпочити хоча б півгодини. Справа в тому, що під час прийняття інфрачервоної сауни наш організм старанно трудиться - переганяє кров, виводить токсини, бореться з калоріями і жиром, саме тому ви можете відчути приємну втому.