Як зробити картинку дзеркальною. Як зробити своє обличчя в картинці гра.

Безліч інструментів і функцій програми Adobe Photoshop зроблять навіть найпростіше зображення цікавим і незвичайним. Одним з простих і ефектних прийомів є створення дзеркального відображення об'єкта.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
В меню File (Файл) виберіть команду New (новий). Створіть файл розміром 500х500 пікселів і залийте фон кольором.
2
На панелі інструментів виберіть піктограму «Текст» і напишіть будь-яку фразу. На верхній панелі інструменту «Текст» виберіть шрифт, його розмір і колір.
3
Створіть дублікат шару «текст» в палітрі шарів праворуч в робочому полі. Клікніть мишкою по дублікату шару і зробіть його активним.
4
В меню Edit (редагувати) викличте команду Transform (трансформування). У діалоговому вікні виберіть опцію Flip Vertical (відобразити по вертикалі). Ваш текст вийде в дзеркальному відображенні.
5
Можна ускладнити завдання і створити ефект загасання дзеркального відображення. Для цього виберіть режим Quick Mask (швидка маска).
6
Тепер на панелі інструментів клікніть по піктограмі Gradient (градієнт), а на верхній панелі цього інструменту виберіть вид і режим градієнта. Крім цього встановіть форму градієнта, в даному випадку - лінійну.
7
Інструментом «переміщення» проведіть вертикальну лінію знизу вгору по шару «відображення тексту». Цей інструмент розташований в самому верху панелі інструментів і зображений чорною стрілкою. Також його можна активувати, натиснувши на «гарячу клавішу» М на клавіатурі.
8
Градієнт створив ефект загасання дзеркального зображення. Залишилося застосувати режим «швидкої маски», з'єднати шари і зберегти ваше зображення в потрібному форматі.
Корисна порада
Таким способом можна створити дзеркальне відображення будь-якого зображення або фотографії.