Як розбити флешку на диски.

Уже давно у користувачів не виникає сумнівів у тому, що жорсткі диски повинні бути розбиті на розділи. Деякі роблять це для зручності, щоб можна було швидко знайти або захистити необхідну інформацію, деякі для установки операційної системи на окремий розділ. Але іноді виникає потреба розбити флешку або переносний жорсткий диск на декілька розділів. Найбільш ймовірна причина тому - наявність у флешки декількох господарів.
Вам знадобиться
  • Partition Magic
Інструкція
1
Хочеться відразу відзначити, що процес ділення флешки на розділи не відрізняється від розподілу жорсткого диска. Знайдіть і встановіть програму Powerquest Partition Magic. Для визначення всіх пристроїв на комп'ютері його потрібно буде перезавантажити.
2
Запустіть програму і у вікні виберіть «Режим досвідченого користувача». Зверніть увагу, що при діленні флешки на розділи всі дані з неї будуть видалені. Тому заздалегідь подбайте про їх зберігання. Виберіть пункт «Створення розділу» у вкладці «Майстри». У вікні налаштуйте параметри майбутніх розділів вашої флешки.
3
Коли всі настройки будуть завершені, натисніть кнопку «Застосувати» і дочекайтеся, поки програма проведе необхідні операції.