Як прикрасити свій телефон.

У наш час важко уявити людину без мобільного телефону , він став ніби частинкою нас, а вид телефону - відображення нашого внутрішнього світу. Заставка на телефоні дублює наш настрій, емоції, наприклад, закохані людина поставить щось світле, райдужне, часом навіть серця. А ось людина, яку щось гнітить, швидше за все, поставить заставку, яка зображує смуток, наприклад, сльозу.
Вам знадобиться
  • Акрил або лак для нігтів, тоненька пензлик, клей, стрази.
Інструкція
1
Вам набрид однотонний колір вашого телефону ? Хочете щось яскраве й оригінальне? На жаль, купити такий телефон багатьом не по кишені, так як виробники пристойно піднімають цінову планку на незвичайні, дизайнерські телефони, а телефон зі стразами так взагалі варто нечувано.
2
Для того щоб розфарбувати телефон самому, вам буде потрібно трішки фантазії і копіткої роботи. Для роботи вам підійдуть акрилові фарби або звичайний лак для нігтів. Але врахуйте, лак для нігтів швидко облазить з корпусу. Акриловими фарбами зручно робити об'ємні малюнки.
3
Спочатку намалюйте малюнок на папері, щоб потім перемалювати його на ваш телефон. Далі візьміть тоненьку пензлик і починайте свою творчість.
4
Після того, як малюнок готовий, можна оформити його стразами, для цього посадите їх на секундний клей, але не переборщіть з декором, інакше тоді малюнок виглядатиме ляпісто.
5
Також можете в магазині придбати наклейки для нігтів і приклеїти їх на телефон, а зверху покрити прозорим лаком.