Як розділити дитячу та спальню. поділ на спальню і дитячу.

Досить часто одне приміщення поєднує в собі функцію двох, наприклад, спальні та дитячої. Міра це швидше вимушена, ніж необхідна. У дизайні інтер'єру давно існують прийоми ділення одного конкретного приміщення на зони.
Інструкція
1
Один з таких прийомів - перегородки. Вони можуть бути самими різними: порожнистими (глухими), низькими (що не досягають стелі), прозорими (з стеклоблока), з дверима і без неї, на тканинній основі. Перегородки-завіси дуже зручні для візуального розділу кімнати. Вони бувають різного виду - повні і неповні, можуть висіти в постійному положенні або відсуватися, «розкриватися» і підніматися, за прикладом жалюзі. Такі перегородки при бажанні встановлюються на різних рівнях, як від статі, так і від стелі.
2
Цікавим рішенням поділу кімнати можуть бути гратчасті перегородки. Виготовлені зазвичай з дерева, вони несуть і естетичне навантаження. Осередки такої перегородки можна заповнити квітучими рослинами та іншими елементами декору. Перегородки з склоблоків використовуються останнім часом не тільки для оформлення інтер'єру офісу, але і для дому. Вони умовно поділяються на дві категорії: стаціонарні та мобільні. Матеріалом для них служать: скло, дерево, алюміній або нержавіючий профіль. Головні переваги такої перегородки - екологічність, довговічність, звуконепроникність.
3
В малогабаритному приміщенні раціональним рішенням стане установка розсувних дверей-гармошок. Вони зручні, дозволяють економити простір житлової площі, можуть бути використані в якості розсувних перегородок, що є безсумнівним плюсом в загальному дизайні приміщення.
4
Ще одне оригінальне, конструктивна пропозиція для розділу кімнати - декоративна ширма або ширма-екран. Матеріалом для її виготовлення служать: дерево, рисовий папір, соломка, ротанг, тканина. Плюс такої перегородки в її мобільності.
5
Зони спальні та дитячої можуть бути оформлені в різній колірній гамі - це сприяє зоровому відділенню їх один від одного. Зміною рівня підлоги (опускання або піднесення на кілька сантиметрів в одній із зон) також можна «розмежувати» дитячу від спальні. Нарешті, корпусні меблі можуть послужити «кордоном» між двома зонами.