Як розвеселити гостей на ювілей.

Ювілей в нашій країні святкується зазвичай широко. Знімається зал, запрошується купа гостей, купуються їжа і напої, співаються пісні, розповідаються байки і смішні випадки з минулого. Але якщо у гостей немає спільних тем для розмови, доводиться часто зі шкіри геть лізти, щоб їх розвеселити.
Інструкція
1
Придумайте різні конкурси та ігри. Вибирайте між активними, рухливими іграми (в цьому випадку вам знадобиться і відповідний зал) і інтелектуальними (такими, де сила в голові, а не в руках і не в ногах), керуючись уподобаннями запрошених. Адже напевно вони - або ваші родичі, або друзі, або колеги, тобто ті люди, яких ви дуже добре знаєте. Ви напевно в курсі, що вони найбільше люблять. Це ваш ювілей, але враховувати смаки присутніх треба обов'язково.
2
Запросіть музикантів і час від часу залишайте своїх друзів в спокої, щоб вони могли трохи повеселитися так, як вони хочуть або відпочити від шалених веселощів. Дайте їм спокійно підійти до вас і подарувати подарунок. Дайте потанцювати, якщо вони того хочуть. В цьому випадку потрібно або включити більш спокійну музику, або замовити такий твір запрошеним музикантам. Чергуйте веселу, запальну музику і мелодії для повільних танців. Не потрібно примушувати людей веселитися.
3
Розіграйте маленьку сценку або навіть невеликий спектакль, що оповідає про життя ювіляра. Зараз без жодних зусиль можна зняти або змонтувати невеликий ролик про пригоди іменинника, можна показувати його старі фотографії. Можна перенести історію його життя хоч на ту ж "Одіссею" Гомера - тут фантазії немає меж. Робіть все, щоб кожну хвилину щось та відбувалося (за винятком хвилин "відпочинку"). Можете навіть запросити вашого кухаря і попросити його приготувати що-небудь отаке прямо на очах у гостей.
4
Включіть в програму свята якийсь сюрприз. Сюрпризи люблять дорослі і діти. Найкраще такого роду фішку помістити ближче до кінця свята - номери, які проходять ближче до кінця свята і пожвавлюють вже втомлених гостей, запам'ятовуються надовго і зазвичай залишають сприятливі враження. Тому і з вибором такого номера потрібно бути дуже обережним. Якщо у самого ювіляра непогане почуття гумору і його жарти завжди вдаються, можна попросити його самого що-небудь "відмочити". В цьому випадку до кінця свята увагу гостей зосередиться саме на ювіляра і з цим-то останнім враженням гості і розійдуться по домівках.
Компанію можна зібрати з приводу. Будь то святкове застілля, корпоративний фуршет або просто чаювання. Для того, щоб компанії було не нудно, потрібно спробувати розвеселити гостей.
Інструкція
1
Якщо у вас планується якесь значне подія, наприклад, ювілей, то програму розваги потрібно продумати заздалегідь. Складати її потрібно з урахуванням вікових особливостей гостей, їх смаків та уподобань. Будь-яка гра повинна бути доречна. Чим ближче люди, які присутні на святі один до одного, чим краще знають всіх, тим більше розкуті ігри можна проводити і тим більше позитивних емоцій виникне.
2
Перед початком свята можна роздати кожному гостю невеликі завдання з художньої самодіяльності. Причому, чоловікам - жіночі. Наприклад, заспівати пісню про страждання молодої дівчини. А жінкам навпаки чоловічі. Наприклад, станцювати гопак. Пам'ятайте, що всі ігри краще проводити, коли гості підкріпилися і випили пару стопочек міцних напоїв. Тоді все номера пройдуть на ура. Приготуйте всім учасникам пам'ятні сувеніри. Вечір можна закінчити салютом на честь винуватця торжества. Ця яскрава точка не тільки зарядить ваших гостей позитивними емоціями, а й надовго запам'ятається.
3
Але гості не можуть постійно розважати один одного. Приготуйте їм сюрприз у вигляді запрошеної суперзірки. Це можете бути ви самі, але можна запросити справжніх виконавців, нехай і не відомих, але професіоналів своєї справи. Без професійних номерів зараз рідко обходиться весілля або ювілей.
4
Якщо ви знаєте, що до вас ввечері прийдуть друзі на чай, то тут способів розважити гостей декілька. Перший - запропонуйте їм подивитися новий фільм. Вибирайте самий новий, такий, щоб його не бачив ніхто з тих, хто прийде. Варіант другий - просто посидіти, потруїти анекдоти, але цей варіант для тих компаній, де почуття гумору у всіх однакове. Подивіться в інтернеті пару свіжих анекдотів, які сподобаються вашим гостям. Третій варіант - настільна гра. Купіть якусь стратегічну гру, заздалегідь освойте її ази і лише потім пропонуйте її гостям. За настільною грою час пролітає непомітно.