Як підняти швидкість скачування.

Підняти швидкість скачування можна кількома способами. Зокрема, це скоріше навіть не «підняття», а дотримання деяких технічних правил. Іноді, втім, бувають ситуації, коли низька швидкість завантаження файлів зовсім не взаємопов'язана з вашим інтернет з'єднанням.
Інструкція
1
Перш за все, слід перевірити вашу реальну швидкість інтернет з'єднання. Цілком можливо, що вона не зовсім відповідає заявленій в тарифному плані. Перевірити це можна за допомогою спеціального тесту швидкості (наприклад, низька швидкість скачування у вас дійсно через підключення, то потрібно дзвонити в технічну підтримку вашого провайдера і повідомити їм про це. Проблему мають вирішити . Цілком можливо, що у них просто збилися будь-які настройки або ведуться технічні роботи.
2
Також слід звернути увагу на менеджер закачувань файлів. Справа в тому, що, як правило, стандартні менеджери мають безліч значних недоліків, наприклад, обриви без можливості відновлення, низька швидкість , немає можливості докачивать файл і т.д. Тому, для таких браузерів як Internet Explorer бажано встановити Download Master, а для браузерів кшталт Mozilla Firefox можна встановити додаток DownThemAll! (За посиланням https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/downthemall)
3
Іноді швидкість скачування не залежить прямо від вашого з'єднання. Справа в тому, що можливо на сайті, де ви завантажуєте файл, проводяться технічні роботи, або ж просто сервер перевантажений. Як правило, ситуацію виправляє час, тобто потрібно почекати і швидкість стане звичайна, або потрібно шукати альтернативні джерела за допомогою пошукових систем.