Як розбити жорсткий диск в bios.

Багато користувачів вже звикли до того, що жорсткі диски повинні бути розбиті хоча б на два розділу. Це дуже ефективний спосіб зберегти ваші дані в разі відмови системи. На жаль, не завжди вдається розбити жорсткий диск на розділи безпосередньо в середовищі операційної системи Windows. Причин виникнення такого факту може бути багато і розглядати їх не має сенсу. Зате є спосіб розділити жорсткий диск в середовищі BIOS.
Вам знадобиться
  • DVD або USB накопичувач, Partition Magic
Інструкція
1
Для початку вам потрібно знайти програму, яка працюватиме в середовищі BIOS і записати її на диск або флешку. Щоб не витрачати час на створення Мультизавантажувальний диска або флешки, рекомендуємо вам знайти готовий образ диска, що містить програми Acronis або Partition Magic.
2
Поставте пріоритет завантаження з диска (або флешки) або натисніть F8 при старті комп'ютера та виберіть пристрій. Дочекайтеся завершення запуску з диска. Відкрийте програму Powerquest Partition Magic і виберіть пункт «Режим досвідченого користувача». На відміну від режиму новачка, тут ви зможете більш детально налаштувати параметри майбутніх розділів.
3
Виберіть пункт «Створення розділу». Перед вами відкриється інтерактивне вікно, що показує стан і кількість розділів ваших жорстких дисків. Налаштуйте параметри майбутніх розділів: вкажіть їх кількість, формат файлової системи і розмір.
4
Після завершення всіх налаштувань натисніть «Застосувати» і дочекайтеся завершення процесу створення розділів.