Як редагувати автозавантаження.

Після деякої кількості часу активного користування комп'ютером він обростає масою додаткових корисних або просто цікавих програм. Дуже велика частка цих доповнень при установці додає себе в список програм, які необхідно завантажувати при запуску системи. В результаті ОС обростає різними процесами, що гальмують продуктивність, як дно танкера водоростями і черепашками. Список автозавантаження потребує періодичної зачистці.
Інструкція
1
Управління великою частиною функцій конфігурування операційної системи Windows винесено в окрему утиліту. Серед цих налаштувань є і потрібна вам для редагування списку автозавантаження. Виконуваний файл цієї утиліти знаходиться в системній папці ОС за адресою \ WINDOWS \ pchealth \ helpctr \ binaries. Однак розшукувати і запускати його звідти немає необхідності - простіше скористатися стандартним діалогом запуску програм. Це значить, що першим вашим дією має стати виклик цього діалогу - клацніть кнопку «Пуск» і виберіть в меню пункт «Виконати». А можете просто натиснути клавіші WIN + R.
2
В поле вводу діалогу наберіть (або скопіюйте звідси і вставте) команду msconfig. Потім клацніть кнопку «OK» або натисніть клавішу Enter. Цією дією ви і запустіть потрібну утиліту.
3
У вікні з заголовком «Налаштування системи» перейдіть на вкладку «Автозавантаження». На ній перераховані всі програми, що активуються в процесі запуску операційної системи, і навпроти кожної розміщений чекбокс. За замовчуванням всі чекбокси відзначені. Вам треба зняти мітку з тієї програми, яку слід видалити зі списку автозавантаження. Є тут і кнопки «Включити всі» і «Вимкнути все».
4
Разметив список за допомогою чекбоксів, зафіксуйте зміни натисненням кнопки «OK». Операційна система покаже повідомлення про те, що нові налаштування вступлять в силу тільки після перезавантаження і запропонує вам на вибір перезавантажитися зараз, або залишити це до наступного включення комп'ютера. Виберіть варіант, який вам більше підходить.