Як прокачати свій комп'ютер.

Кожен користувач хоче мати максимально продуктивний комп'ютер . Оптимізація за допомогою софта збільшує продуктивність не більше ніж на 15-20%. Тому доводиться думати про прокачування комп'ютер а за допомогою нового «заліза». Прокачати комп'ютер заняття захоплююче і не настільки важке, але б'є по фінансах.
Інструкція
1
Перед покупкою деталей визначите що саме ви хочете прокачати. Можливість використання комп'ютер а як сервера, навантажувати його програмами, або вам потрібна ігрова платформа. Не виключено, що вам буде потрібно і те і інше.
2
Вибір процесора і материнської плати повинен відбуватися одночасно. Ви можете підбирати процесор під плату або навпаки. Від вибору процесора залежить практично все. Він відповідає за продуктивність, швидкість та інше. Сучасний ринок представляє багатоядерні процесори. Однак принцип чим більше ядер, тим краще не зовсім справедливий. Багатоядерні процесори можуть викликати багато проблем пов'язаних з апаратними помилками. Якщо судити по частоті, то тут виправдано вибирайте процесор з найбільшою частотою. Вона повинна бути не менше трьох гігагерц.
3
Материнська плата повинна бути багатофункціональною. Версія БІОСа має бути сучасною. Чим більше розширень підтримує плата, тим краще. Кожен міст в ідеалі повинен мати свій радіатор, але це не є обов'язковою умовою. Материнська плата повинна підтримувати роз'єми сучасних відеокарти і планок ОЗУ.
4
Найважливішим елементом для прокачування комп'ютер а є блок живлення. Від нього залежить харчування всіх частин вашого системного блоку. Тому чим більше значення потужності, тим краще.
5
Вибір відеокарти для кожного користувача індивідуальним. Основні параметри вибору плати це частота шини і обсяг пам'яті. Обсяг пам'яті повинен бути не менше 1024 мегабайт. Сучасні відеоігри вимагає великих вимог. Обсяг оперативної пам'яті повинен бути не менше 3-4 гігабайт.
6
При прокачуванні комп'ютер а крім заліза зверніть увагу на софт. Встановіть останню версію операційної системи. Майте набір утиліт по оптимізації і дефрагментації жорстких дисків і системи в цілому.
Крит - клас персонажа онлайн багатокористувацьких ігор. Він відрізняється величезним утратою, що наноситься противнику звичайно за допомогою сокир, кинджалів. Але мінусом такого персонажа буде мала кількість здоров'я і невеликий шанс виживання в бою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт онлайн-ігри, щоб зареєструвати персонажа і виконати прокачку кріта. Даний клас персонажа є практично у всіх іграх. Візьмемо для прикладу гру «Бійцівський клуб». Введіть в адресному рядку браузера адресу http://www.combats.com/. Виберіть опцію «Реєстрація». Заповніть стандартні поля форми, щоб створити персонажа-кріта.
2
Розподіліть свої параметри після створення персонажа. Додайте один параметр до сили, два на витривалість. У наступних підвищеннях нульового рівня прокачивайте саме ці характеристики. На перший рівень вам необхідно отримати модифікатори 7-3-4-8. Бийтеся в кулачку. Не додавайте параметрів в спритність. При переході на 3-й рівень у вас повинні бути наступні показники: 8-3-15-2.
3
Придбайте при переході на 4-й рівень баночки інтуїції, випийте їх все, поки не з'явиться пристрасть на інтуїцію. За цей місяць отримаєте речі з каналізації. Ходіть по печерах, щоб отримати досвід і взяти п'ятий рівень прокачування кріта. Досвід звичайно краще отримувати в боях, якщо у вас є друзі, які вас проведуть. Також вам знадобляться зуби.
4
На п'ятому рівні візьміть кільце темного металу. Отримайте 3 параметра спритності і 3 сили, решта перекиньте в інтуїцію. На наступних рівнях ви повинні мати 75 очок інтуїції. Це дає МФ Криту 425, і 300 антікріта. Придбайте кільце вівтаря і збирайте криваві збори.
5
Прокачайте тварина на 8-му рівні, також рийте печери. Вам необхідно домогтися параметрів 35-20-100-30. Доройте два параметра з печери, придбайте наручи талантів, а також поножи заходу і шолом снів. Підніміть ФБК на сьомий рівень. Також вам необхідно роздобути лицарство кепа, щоб прокачати кріта з великою втратою і отримати можливість використання в боях сувоїв відновлення Енергії (+120). Крім цього вам знадобляться чарували речі і наручи обдарованості.